گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / عاشق یک مرد دیگر شدم شوهرم را کشتم!
loading...

عاشق یک مرد دیگر شدم شوهرم را کشتم!

قتل

پرونده زنی که متهم است شوهر خود را با همدستی مرد موردعلاقه‌اش به قتل رسانده در حال رسیدگی است.

این پرونده روز 17 اردیبهشت با اعلام گزارش شهروندی به پلیس 110 استان خوزستان تشکیل شد. این فرد هنگام عبور از جاده‌ای خلوت شیء مشکوکی را دیده، توقف کرده و وقتی نزدیک رفته، متوجه شده بود آن شی جنازه یک مرد است.

ماموران بعد از دریافت این گزارش به محل رفتند و بررسی‌های خود را آغاز کردند. آنها پیکر بی‌جان مردی حدود 40‌ساله را مشاهده کردند که به نظر می‌رسید در سانحه رانندگی جان باخته و راننده خاطی گریخته است. ماموران وقتی لباس‌های مقتول را جست‌وجو کردند هیچ مدرک شناسایی‌ای به دست نیاوردند به همین دلیل احتمال دادند این مرد خودکشی کرده باشد.

جنازه برای تعیین علت دقیق مرگ به پزشکی‌قانونی فرستاده شد و متخصصان متوجه شدند روی گردن متوفی شیارهایی وجود دارد که نشان می‌دهد وی با طناب خفه شده است. به این ترتیب تحقیقات برای شناسایی قاتل یا قاتلان آغاز شد.

کارآگاهان فهمیدند مقتول مردی 43‌ساله به نام مراد است اما هیچ گزارشی درباره ناپدیدشدن او به پلیس اعلام نشده بود. همین امر سوءظن را نسبت به همسر مقتول برانگیخت. زن جوان که مهشید نام دارد وقتی تحت بازجویی قرار گرفت از ماجرای قتل شوهرش ابراز بی‌اطلاعی کرد و گفت: «من و مراد زندگی آرام و خوبی داشتیم و اصلا دلیلی نداشت که بخواهم او را به قتل برسانم و از این ماجرا هیچ اطلاعی ندارم.»

مهشید درباره اینکه چرا مفقودشدن شوهرش را به پلیس اطلاع نداده بود، گفت: «مراد عادت داشت هروقت به سفر می‌رفت هیچ تماسی با خانه نمی‌گرفت. من هم این اخلاق او را می‌دانستم. او چندروز قبل به شهری دیگر رفت و من بدون اینکه نگرانش شوم منتظر بودم به خانه بازگردد اما پلیس به من خبر داد شوهرم کشته شده است.»

هرچند ادعاهای زن جوان کارآگاهان را قانع نکرد اما مدرکی هم علیه او وجود نداشت. به همین دلیل پلیس به تحقیقات ادامه داد و پرس‌وجو از همسایگان مقتول در دستور کار قرار گرفت. اهالی محل به ماموران گفتند مهشید و مراد با هم به‌شدت اختلاف داشتند و همیشه صدای دادوفریاد از خانه آنها به گوش می‌رسید. توضیحات همسایگان مهشید بی‌اساس‌بودن ادعاهای وی را درخصوص رضایت از زندگی مشترک به اثبات می‌رساند با این وجود هنوز مدرکی که ثابت کند وی شوهرش را کشته یا در این جنایت نقش داشته در دست نبود. به همین سبب افسران جنایی تجسس‌ها را پی گرفتند و این‌بار فهمیدند مهشید با مردی به نام علی به‌صورت پنهانی رابطه دارد. 

وقتی مدارک کافی در این خصوص جمع‌آوری شد مهشید بار دیگر تحت بازجویی قرار گرفت. او این‌بار هم سعی کرد همان ادعاهای اولیه‌اش را تکرار کند اما برای پرسش‌های جدید پلیس جوابی نداشت و در نهایت اسرار قتل را برملا کرد.

زن جوان گفت: «من و شوهرم از مدت‌ها قبل با هم اختلاف داشتیم. اصلا از زندگی‌ام راضی نبودم و دنبال راهی می‌گشتم تا از این وضعیت خلاص شوم در همین اثنا به‌طور اتفاقی با علی آشنا و با او دوست شدم. ما بعد از گذشت مدتی به هم علاقه‌مند شدیم و تصمیم گرفتیم ازدواج کنیم اما مراد مانع بزرگی بود که سر راهمان قرار داشت. می‌دانستم او به‌هیچ‌وجه مرا طلاق نمی‌دهد بنابراین باید چاره‌ای دیگر پیدا می‌کردم.»

متهم در ادامه اعترافاتش گفت: «مراد به من مشکوک شده بود اما چون خیلی احتیاط می‌کردم نمی‌توانست مدرکی علیه من به دست بیاورد اما ادامه این وضعیت ممکن نبود در نهایت به فکرم رسید مراد را به قتل برسانم. موضوع را با علی در میان گذاشتم و او قبول کرد کمکم کند. وقتی شوهرم به سفر رفت من از فرصت استفاده و مقدمات را آماده کردم. تعدادی قرص خواب‌آور خریدم و وقتی مراد از سفر برگشت دارو را در دوغ او ریختم و به خوردش دادم. بعد از اینکه شوهرم به خوابی عمیق فرو رفت با علی تماس گرفتم او هم طبق نقشه خودش را رساند و با هم طنابی را دور گردن مراد انداختیم و آنقدر کشیدیم که خفه شد بعد علی جنازه را در صندوق عقب خودرواش گذاشت و از خانه بیرون برد.»

loading...

12 دیدگاه ها

 1. خدا به داد برسه ….من تعجبم از اینه چطوریه که دوستی دختر و دوست پسر به ازداواج ختم نمیشه ….ولی دوستی یه زن متاهل و شوهردار با یه مرد غریبه زود به ازدواج میکشه و زن هم شوهر شو مانع این ازدواج می بینه و میکشدش!!!!!

 2. صنم عزیز دوستی زن متاهل با یه اقا هم درصد بالاییش بخاطر سواستفاده مرد ازش و بی بندوباریه زنه تو موارد کمی به ازدواج میکشه که اونم چه ازدواجی قتل وخونریزی بعدشم زندان واعدام نمیدونم اینا چه فکری میکنن انقد راحت قتل میکنن؟خب تو شوهرتو دوست نداری جدا شو بعد یمدت با همون اقایی که دوست داری ازدواج کن من هنوز واسم سواله چرا مرتکب قتل میشن؟:(همشونم گیر میفتن تا اینجا که دیدیم ولی باز هم اینکارو میکنن عبرت نمیگیرن .متاسفانه بی بندوباری تو جامعه زیاد شده خدا به داد هممون برسه.

 3. صنم جان حالم از زنهای شوهرداری که با مردای دیگه دوست میشن بهم میخوره خدا لعنتشون کنه کارایی میکنن که دختراشم نمیکنن.خیلیاشون که با مردایی رابطه برقرار میکنن که یا زن دارن یا دوست دختر دارن یه آقایی بود که میگفت یه مدت از دوست دخترش خبری نبود زنگ زد به موبایلش یه مرد برداشت کاشف به عمل اومد که خانم نامزد کرده و نکته ی جالبش اینجاست که به این آقا یعنی دوست سابقش گفت بذار من ازدواج کنم اونقت با توهم می مونم البته اون آقا خیلی باشخصیت تر از این حرفا بود که بخواد همچین آدم لشی رو اینجوری بپذیره .من نمونه ی این زنها رو تو اجتماع زیاد دیدم.خیلی کثیفن البته تقصیر اون مرد هم هست که بخواد بهشون پا بده به خصوص اونایی که زن دارن و خیانت میکنن .یه نمونه دیگشم دوستم که تازه عقد کرده هم خودش هم شوهرش عاشق هم هستن و کاملا وفادارن بهم اما این وسط دختر عمه ی دختره که متاهله و زیبا هم نیست گیر داده به شوهر دوستم و دائمآ تو وایبر برای پسره پیامهای عاشقانه میذاره .اما به قول الهه مرد خودش خوب باشه همچین پست فطرتایی نمیتونن بهش نفوذ کنن و خیالش راحته.از این موارد خیلی زیاد شده .آخه آدم دلش نمیاد یه مورچه رو که نفس میکشه له کنه چطور یه آدمو به خاطر یه هوس پوووچ از بین بردی

 4. مینا جان و ندا جان نمیدونم چی بگم ….40،50سال یا 30سال پیش اینطوری نبود که زنه به مردش خیانت کنه حتی اگه شوهرش با مرگ طبیعی فوت می کرد مامان بزرگ من سالهاست که (30سالی) میشه که شوهرشو از دست داده یعنی در سن 34سالگی ولی بخدا از گل پاک تره اصلن آدم فک می کنه از اول زندگی تا الان کسی بهش دست نزده ….ولی الان خانوم ها باوجود شوهر میرن دست به چنین کارهای میزنن!!..ندا جان منم تو آرایشگاه شنیدم یه زن که اونم آرایشگره همزمان با چهار تا مرد در رده سنی مختلف دوسته و همه کار می کنه و شوهر شم که خبر نداره یا شایدم خبر داره خودشو زده به عالم بیخیالی چون نمیشه که زنه با چهارتا مرد دوست بشه و شوهره خبر نداشته باشه !!!زنه هم چاقه ولی چهره ی خوبی داره با آرایش غلیظ و ناز وادا توجه جلب می کنه (پسرم داره)…شوهرشم پولداره اینو گفتم که بدونی از سر ناچاری نیست بلکه خوشی زده زیر دلشون با یه دکتر دندونساز هم دوسته که همشون بجز یکی زن دارن….این شوهرشونکشه خوبه…

 5. صنم جان قدیمیا یه چیز دیگه بودن گاهی وقتا میگم تو قدیم زندگی میکردیم بهتر بود الان انگار زنا دارن پا میذارن جای پای مردا تو خیانت کردن .مطمئنآ همونجور که گفتی این کاراشون از سر ناچاری نیست زنا وقتی میخوان خیانت کنن بهانشون اینه که شوهرمو دوست ندارم مرده هم بهانش اینه زنم بهم بی توجهی میکنه حاضرم قسم بخورم که 90 درصدشون دارن خودشونو توجیح میکنن و بقیه رو گیر میارن.زمونه ی خیلی کثیفی شده.این زنی که میگی با 4تا دوسته آخه چه خبرشه یعنی همون یه دونه به جز شوهرش بسش نیست؟ و مطمئنآ شوهرشم جای دیگه سرگرمه به قول تو نمیشه ندونه .واقعآ چه زندگیه جالبی دارن . امیدوارم اینجور زنا به سزای کاراشون برسن چون نه فقط به شوهر خودشون خیانت میکنن که چدتا خونواده رو از هم می پاشونن .حالا شوهر خودشو میکشه زن مردمو نکشه حداقل !! من این دسته از مردا و زنها پست ترین حیوانات عالم هستن .

 6. صنم جان قدیمیا یه چیز دیگه بودن گاهی وقتا میگم تو قدیم زندگی میکردیم بهتر بود الان انگار زنا دارن پا میذارن جای پای مردا تو خیانت کردن .مطمئنآ همونجور که گفتی این کاراشون از سر ناچاری نیست زنا وقتی میخوان خیانت کنن بهانشون اینه که شوهرمو دوست ندارم مرده هم بهانش اینه زنم بهم بی توجهی میکنه حاضرم قسم بخورم که ۹۰ درصدشون دارن خودشونو توجیح میکنن و بقیه رو گیر میارن.زمونه ی خیلی کثیفی شده.این زنی که میگی با ۴تا دوسته آخه چه خبرشه یعنی همون یه دونه به جز شوهرش بسش نیست؟ و مطمئنآ شوهرشم جای دیگه سرگرمه به قول تو نمیشه ندونه .واقعآ چه زندگیه جالبی دارن . امیدوارم اینجور زنا به سزای کاراشون برسن چون نه فقط به شوهر خودشون خیانت میکنن که چدتا خونواده رو از هم می پاشونن .حالا شوهر خودشو میکشه زن مردمو نکشه حداقل !! این دسته از مردا و زنها پست ترین حیوانات عالم هستن .

 7. ندا جان راست میگی بخدا …اتفاقآ این حرف شما رو خواهرم هم میزنه میگه الکی بهانه های بنی اسرائیلی واسه توجیه کاراشون میارن..حتماً یا میخواد تیغ زنی کنه یا خیلی لاشی هستش(ببخش عزیزم)که با این تعداد مرد دوسته…راست میگی بخدا لااقل یه بیگناه ترشو نکشه خوبه …

 8. چرا عذر خواهی میکنی صنم جان حقیقته اسم دیگه ای نمیشه روشون گذاشت جز لاشی .در هر صورت امیدوارم دخترای خوب مثه خودت گرفتار همچین پست فطرتایی نشن (چه زن چه مرد)و بهترینا قسمتشون بشه البته برای خودمم همین دعا رو دارم. آدم که از آیندش خبر نداره البته با کسی که دوسش داریم و یه عشق دو طرفه هم باشه .اونجور حیوانهای آدم نما هم یه جا سرشون به سنگ میخوره ممکن هم هست هیچوقت متوجه اشتباهشون نشن اما به چیزی هم که میخوان عمرآ نمیرسن اگرم برسن از گلوشون پایین نمیره.البته این وسط بعضی متاهلین با دوز و کلک نفر سومو فریب میدن و خودشونو مجرد جا میزنن همیشه نفر سوم مقصر نیست ولی اونی که خیانت میکنه چرا

 9. فدات بشم ندا جون منم هم دعای زیبای شما رو واسه خودت آرزو می کنم و امیدوارم که همیشه از شر چنین آدمای در امان خدا باشی

 10. خیلی گلی صنم جون و خیلی خیلی خیلی ممنون به خاطر دعای خوبت.اگه طاقت هر چیزیو داشته باشم طاقت خیانتو ندارم امیدوارم هیچ وقتم دچارش نشیم.

 11. من زن سوم شوهرم هستم شوهرم قراره با دو نفره دیگه هم ازدواج کنه به نظر شوهر من مرد ها که ازاد هستن و زن حق نداره حرف بزنه یا دخالت کنه من کاری هم از دستم بر نمیاد خواهش میکنم کمکم کنین

 12. سلام من دیگه ازهمه چی میترسم یک ساله بی ماشین ازخونه بیرون نمیرم.یااباصالح ادرکنی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *