گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / عکس های دیدنی از سوتی در لباس های مردان هالیوودی
loading...

عکس های دیدنی از سوتی در لباس های مردان هالیوودی

هالیوودی ها به دلیل مراسم های مختلف مدام جلوی دوربین خبرنگاران حاضر می شوند و البته باید همیشه ظاهری آراسته داشته باشند که همیشه اینطور نیست. در این مطلب سوتی های سلبریتی ها را در مدل لباس هایشان مشاهده می کنید.

سوتی های هالیوودی و مدل لباس هایشان

 

عزیز انصاری

ما از عزیز که جزو یکی از خوش پوش ترین ها بوده هست انتظار نداشتیم که این لباس رابدون پاپیون، آن هم با آن یقه، به تن کند.

عزیز انصاری
کریس پرت
بهتر هست وقتی می‌دانید که از این فاصله نزدیک قرار هست از شما تصویر بگیرند، کراواتخود را دقیق تر ببندید تا فاصله اي بین گره و یقه شما ایجاد نشود.

کریس پرت
کیفر ساترلند
این طور به نظر می‌آید که ساترلند علاقه زیادی به شلوار دم پا گشاد دارد ولی بهتر بود کهبرای این کفش، شلواری تنگ تر را گزینش می‌کرد.

کیفر ساترلند
دنیس هاسکینز
همه ي چیز دنیس هاسکینز مفید به نظر می‌رسد، جز کت او که به نظر بیش از اندازه بلند هست. در گزینش کتی که به تنِ میکنید باید توجه کنید که کاملاِ سایز تن تان باشد. کت بزرگ تر از تن تان نه تنها هیچ چیزی را نمی پوشاند بلکه شما را بی قواره نیز خواهد کرد.

 دنیس هاسکینز
پانسل الگورت
ما هم الگورت را دوست داریم و هم روحیه ماجراجویانه وی را اما این تیپی که او گزینه کرده هست بیشِ از اندازه شلوغ هست. بهتر بود که شلوار یا سویشرت اش را ساده گزینه می‌کرد.

 پانسل الگورت
نیک کانن
اگر چه نیک کانن عاشق کلاه هست، اما این کلاه برای این موقعیت و تیپ او اصلا مناسب نیست. اصلا چرا باید چنین کلاهی را برای مراسم رسمی ام تی وی گذاشت؟

نیک کانن
پیت دیویدسون
هر فرد عاقلی می‌داند که این کفش مناسب این کت و شلوار نیست. بهتر بود که پیت دیویدسون کفشی ساق کوتاه به پا می‌کرد تا با تیپ مینیمالیست او جور در می آمد.

پیت دیویدسون
دونالد ترامپ جونیور
بهتر هست اضافه بر گره کراوات، به قد آن نیز توجه کنید، کاری که ترامپ نکرد. قد کراوات باید به گونه اي باشد که انتهای آن تا روی کمربندتان آید.

دونالد ترامپ جونیور

جاستین تیمبرلیک
مشکل جاستین کراوات اش هست. اگر چه طرح کراواتی که گزینه کرده به تنهایی زیباست اما به هیچ عنوان با کتی که به تن کرده هست جور در نمی‌آید. یادتان باشد که کراوات هاي طرح دار و چشمگیر را با کت هاي ساده به تن کنید.

جاستین تیمبرلیک
جاناتان فرناندز
پوشیدن کت قرمز یا عینک سفید هیچ اشکالی ندارد اما اگر دلتان می‌خواهد که کمی متفاوت تر و کلاسیک تر به چشم آیید، لازم نیست تک تک لباس ها و اکسسوری هايخود را خاص گزینه کنید. جاناتان فرناندز می خواسته به تیپ خسته کننده اش کمی تنوع دهد اما گویا در این راه زیاده روی کرده هست. بهتر بود که او حداقل پاپیون اش را ساده گزینش می‌کرد.

جاناتان فرناندز
لئوناردو دی کاپریو
از دی کاپریو بعید بود که هر دو دکمه کت اش را با هم ببندد. به نظر شما اگر دکمه پایینی را باز می گذاشت، بهتر نبود؟

 لئوناردو دی کاپریو
لوک ویلسون
لوک ویلسون هم در گزینش کفش اش اشتباه کرده هست.کفش او هیچ سنخیتی با کتو شلواش ندارد. کاش آن را کمی کلاسیک تر یا حداقل تیره تر گزینش میکرد تا انقدر توی ذوق نمی زد.

لوک ویلسون
ویل یانگ
حتما شما هم با مشاهده تیپ ویل یانگ تعجب می‌کنید! بله سوالات زیادی را باید از اوپرسید. اینکه چرا پیراهنی به این بلندی به تن کرده یا که آن کراوات را برای چه بسته هست؟ در کل نمیدانیم هدف یانگ از این تیپ چه بوده اما کاش گذشته از گزینش انها کمی هم فکر می‌کرد.

ویل یانگ
بن افلک
احتمالا از عجله چندان بود که بن افلک پیراهن سفید خود را به طور کامل در شلوارش نگذاشت، وگرنه هر مردی می‌داند که جای پیراهن زیر شلوار هست، نه زیر کمربند.

بن افلک

 

loading...

اولین دیدگاه

  1. دیکاپریو خوشگل و جذاب

    جاستین جیگر

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *