گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / گوناگون / مطالب علمی / عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده!
loading...

عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده!

نمایشگاه بدن انسان با استفاده از اجساد واقعی «پلاستینه شده» در شهر رم در حال برگزاری است. پلاستینه کردن روشی است برای محفوظ نگه داشتن قطعات بدن انسان. در این روش آب و چربی موجود در بافت ها با نوع خاصی از پلاستیک جایگزین می شود. عضو پلاستینه شده قابل لمس است، از فساد و تباهی در امان مانده و بو نمی دهد. حتی خواص اولیۀ نمونۀ استفاده شده نیز پس از پلاستینه شدن بهتر حفظ می شود. این روش در دهۀ ۱۹۷۰ توسط گونتر فون هاگنز آلمانی ابداع شد.

عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده! عکس های موزه ای با بدن انسان های مرده و خشک شده!

loading...

اولین دیدگاه

  1. متأسفانه این نوع نمایشگاه در سرتاسر جهان برپا می شه اما هیچ کس از خودش نمی پرسه این اجساد از کجا اومدن و چه کسی اجازه پلاسیته کردن و نمایش اونا رو مثل عروسک خیمه شب بازی صادر کرده و آیا رواج این نمایشگاه ها که با استقبال بی نظیر مردم و توریست ها مواجه شده و درآمد بسیار خوبی هم داره می تونه منجر به قتل افراد بی نام و نشان برای استفاده از بدنشون بشه؟ گفته می شه زندانیان عقیدتی در چین برای استفاده از بدنشون کشته می شن و عده ای در صدند با آزمایش دی ان ای این جنایت رو برملا کنن. اگه به صورت و ترکیب چهره این اجساد نگاه کنید به نظر می رسه که چینی باشند.
    روزی که فرشته مهربون پینوکیوی چوبی رو به خاطر اعمال خوبش به انسان تبدیل کرد نمی دونست که زمانی می رسه که انسان دوباره به عروسک خیمه شب بازی برای تماشا تبدیل می شه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *