گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / قطع همکاری لیونل مسی با پدرش
loading...

قطع همکاری لیونل مسی با پدرش

ليونل مسي با پدرش قطع همکاري مي کند

قطع همکاری لیونل مسی با پدرش

در پی انتشار خبری از نقش پدر ستاره آرژانتینی باشگاه بارسلونای اسپانیا در پولشویی، منابع خبری اسپانیا نوشتند لیونل مسی تصمیم گرفت پدرش را از مدیریت اموال و ثروتش برکنار و این ماموریت را به شرکت های حرفه ای واگذار کند.

به گزارش پایگاه خبری محیط، روزنامه اسپانیای ال پائیس در این باره نوشت:«مشاوران لیونل مسی به او پیشنهاد دادند فورا ارتباط خود را با پدرش قطع کند زیرا بازیکن مطرحی چون او باید با شرکت های حرفه ای همکاری کند، ضمن اینکه اتفاقات اخیر موجب شده است تا این بازیکن نیز به این نتیجه برسد که باید از قید و بند خانوادگی رها شود و در مدیریت سرمایه اش نیز حرفه ای عمل کند».

مسی ماه گذشته با اتهام فرار مالیاتی مواجه شد اما توانست با وزارت خزانه داری اسپانیا تسویه حساب کند ضمن اینکه پس از مدتی خبری منتشر شد که پدرش از مشاوران مالی بی تجربه در مدیریت اموال پسر استفاده می کند.

اخیرا نیز روزنامه ال موندو از همکاری پدر مسی با قاچاقچیان مواد مخدر از طریق پولشویی خبر داد و نوشت این اقدام در ظاهر با برگزاری بازیهای دوستانه با عنوان دوستان مسی انجام می شد.

loading...

اولین دیدگاه

  1. چه جالب …… اما از یه جا بازیکنه مطرح و صاحب نامی چون مسی انتظاره میره که تو کارش حرفه یی عمل کنه … بهر حال پدرش میبایست مراعات جایگاه پسرش رو بکنه و باعث چنین لطمه یی به حیثت کاری فرزندش نشه ….

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *