گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / ماجرای عجیب زنی که هر روز شوهرش را با مواد مخدر بیهوش می کرد!
loading...

ماجرای عجیب زنی که هر روز شوهرش را با مواد مخدر بیهوش می کرد!

ماجرای عجیب زنی که هر روز شوهرش را با مواد مخدر بیهوش می کرد!

مرد 35 ساله به مدت 3 سال هر روز توسط زنش بیهوش می شد. این مرد در مدت 3 سال هرگز متوجه نشده بود که توسط زنش بیهوش می شود. اما نکته جالب این ماجرا انگیزه این زن برای بیهوش کردن شوهرش است که پس از دستگیر شدن گفته است.

دستگیری زنی که مدتی طولانی شوهرش را هر روز بیهوش می کرد

خبر حوادث : ماجرا ازین قرار است که یک مرد 35 ساله از همسرش شکایت کرد و مدعی شد که زنش به مدت 3 سال، هر روز او را بیهوش ‌کرده است! پایگاه اینترنتی الیوم السابع نوشت، این شکایت در کلانتری جیزه از سوی شخصی به نام طارق ع. و پس از آن مطرح شد که وی دچار بیهوشی شده بود و همسرش “ابتهال” حاضر نشد وی را به بیمارستان برساند، بنا بر این خانواده طارق او را به بیمارستان انتقال دادند،

در آنجا مشخص شد که خوردن ماده ای مخدر باعث بیهوشی وی شده و شست و شوی معده برای وی انجام شد.پس از این اقدام، طارق گفت که هرگز مواد مخدر مصرف نکرده است، مدتی بعد با تحقیقات مشخص شد که همسرش هر روز به خاطر اختلافات زناشویی به وی مواد مخدر میخورانده است.

همسرش نیز گفت که آنان سه سال قبل ازدواج کردند، اما طارق به او و پسرشان توجهی نداشته و ساعتهای طولانی با دوستانش با استفاده از تلفن همراه چت می کرد، به همین دلیل به او داروی خواب آور می خوراند تا این عادت را ترک کند و حتی دو بار برای طلاق به دادگاه خانواده رفته بود.

ماجرای عجیب زنی که هر روز شوهرش را بیهوش می کرد!

همچنین : دوستان تلگرامی پس از بیهوش کردن دختر 14 ساله به وی تجاوز کردند!
loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *