گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / مجری زن برزیلی از ایرانیان عذرخواهی کرد +عکس
loading...

مجری زن برزیلی از ایرانیان عذرخواهی کرد +عکس

مجری زن برزیلی از ایرانیان عذرخواهی کرد +عکس

مجری زن برزیلی از ایرانیان عذرخواهی کرد +عکس

مجری سرشناس برزیلی از ایرانی‌ها به خاطر پوشش نامناسب خود در مراسم «قرعه کشی جام جهانی 2014 برزیل» عذرخواهی کرد. او گفت در مراسم «توپ طلا» لباسی را بر تن خواهد کرد که همگان به راحتی بتوانند او را ببینند.

فرناندا لیما در مراسم قرعه‌کشی جام جهانی 2014 که چندی پیش در برزیل برگزار شد، لباسی را بر تن کرد که به مذاق بسیاری از مسلمانان در سراسر جهان خوش نیامد تا جایی که باعث شد بسیاری حاضر نشوند پای گیرنده‌های خود بنشینند تا این مراسم مهیج را به صورت زنده نگاه کنند.

این مجری برزیلی در گفت و گویی که با روزنامه‌ “دیلی میل ” انگلیس داشت سخنان جالبی را بر زبان آورد. او گفت که با پوشیدن لباسی که در برزیل بر تن کرد قصد توهین به هیچ فرهنگ و مللی را نداشت.

لیما که در مراسم انتخاب بهترین بازیکن فوتبال جهان در زوریخ سوئیس هم حاضر خواهد بود، گفت در این مراسم لباسی را بر تن خواهد کرد که دیگر توهین به هیچ ملت و فرهنگی نباشد: ” به خاطر جنجالی که به دنبال پوشیدن لباس من به وجود آمد عذرخواهی می‌کنم . من قصد توهین به ایرانی‌ها را نداشتم. در جایزه توپ طلا لباسی را بر تن خواهم کرد که همگان به راحتی بتوانند این برنامه را ببینند. “

loading...

4 دیدگاه ها

  1. نــیــایــشــ.

    قربون دستت یه روسری چیزی هم رو سرت بنداز .جوونامون منحرف نشن…:-)
    ولی خارج از هر بحثی .دختر واقعا زیباییه..نه تنها چهرش ..رفتارشم همینطور..
    کاش اون اتفاقات تو فیس بوکش نمیفتاد… 🙁

  2. من که نفهمیددددددم چی شد >>>>>>>یکی بگه>>>>

  3. هیچی منا جون شب قرعه کشی جام جهانی چندین هزار ایرانی به فیس خانم مجری میرن و کامنت میذارن این کار هم به مذاق خانم خوش نمیاد و مجبور میشه فیسشو ببنده

  4. چرا فرناندا باید عذر خواهی کنه اون بی شخصیتایی که بهش توهین کردن باید خجالت بکشن اینم از فرهنگ قشنگ ما.

پاسخ دهید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *