گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / اخبار سلبریتی ها / نظر کیتی پری در مورد ازدواج چیست؟
loading...

نظر کیتی پری در مورد ازدواج چیست؟

نظر کیتی پری در مورد ازدواج

اظهارات عجیب کیتی پری مشهور در خصوص ازدواج

 کیتی پری ” یکی از خوانندگان معروف هالیوودی است که از محبوبیت زیادی برخوردار است. این خواننده 29 ساله در مصاحبه با یک مجله فعال در زمینه موسیقی از برنامه 5 ساله اش برای رسیدن به اهدافش صحبت کرده است.

” کیتی پری ” که شکست های عشقی متعددی را تجربه کرده است در مصاحبه اش گفته است قصد ازدواج ندارد اما به مادر شدن علاقه زیادی دارد.

نظر کیتی پری در مورد ازدواج

او می گوید در برنامه 5 ساله اش برای بچه دار شدن هم وقتی در نظر گرفته است اما قرار نیست این بچه طی یک ازدواج یا رابطه به دنیا بیاید. بلکه او این بچه را به فرزندی قبول خواهد کرد.

کیتی پری ” با بیان این اظهارات عنوان کرد دیگر اجازه نمیدهد که مردی وارد زندگی اش شود و او را بازیچه قرار دهد اما او مثل بسیاری از ستارگان یک بچه بی سرپرست را به فرزندی قبول خواهد کرد و آن زمان تمام تمرکزش را روی حس مادری اش می گذارد. او می افزاید برای بچه دار شدن از نیاز به ازدواج نیست.

منبع: پرداد

loading...

اولین دیدگاه

  1. تعجبه!!یعنی ادمهای زیادی ایشون رو بازیچه قرار دادن؟با وجود اینکه خانم زیبائیه ولی دیدش منفی شده حقم داره اگه ایجور بوده باشه .شکست های زیاد تو زندگی ادمها رو بدبین میکنه به همه و دیگه طرف نمیتونه حتی به کسی دل ببنده..ولی امیدوارم که ازدواج کنه و ثمره عشقش باشه اون بچه .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *