گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / اختصاصی تاپ ناز / واکنش چکامه چمن ماه به حضور در سریال آبی عشق جم تی وی!
loading...

واکنش چکامه چمن ماه به حضور در سریال آبی عشق جم تی وی!

 چکامه چمن ماه به تازگی در یک سریال در کشور ترکیه بازی کرده و نکته جالب آن, حضور بدون حجاب چکامه چمن ماه در این سریال است.

واکنش چکامه چمن ماه به حضور در سریال آبی عشق جم تی وی!

مدتی پیش بود که چکامه چمن ماه عکس هایی بی حجاب از خودش در صفحه اینستاگرامش قرار داده بود و جنجالی شده بود.

این اتفاق همزمان با کشف حجاب صدف طاهریان بود و همین امر موجب شد که کشف حجاب چکامه چمن ماه نیز پررنگ تر از همیشه دیده شود.

اما چکامه چمن ماه پس از چند روز عکس های بی حجاب خود را حذف کرد و به نظر می رسید که او قصد بازگشت به ایران را داشته باشد و به همین جهت عکس هایش را پاک کرده است.

حالا پس از گذشت چند هفته, سریال جدیدی ( blue of love) قرار است در شبکه های ترکیه ای پخش شود که حکایت از حضور چکامه چمن ماه در آن سریال دارد و نکته اصلی آن حضور  وی بدون حجاب اسلامی در این سریال می باشد!

واکنش چکامه چمن ماه به حضور در سریال آبی عشق جم تی وی!

همچنین چمن ماه تمام عکس های موجود در اینستاگرام اش را حذف کرده و وقتی به صفحه شخصی او مراجعه می کنید با یک مصرع شعر روبرو می شوید که نوشته شده است:

“آنچه رفت از عشقِ او برما, مپرس ”

به نظر می رسد او بخاطر توهین های احتمالی چنین کاری را انجام داده و تمام مطالب منتشر شده اش را حذف کرده است.

با شرایط پیش آمده باید بازگشت چکامه چمن ماه به کشور را منتقی دانست و شاهد حضور او در سریال و فیلم های آنطرف آبی باشیم!

 

loading...

3 دیدگاه ها

  1. آبی که از جوی رفت دیکه برنمیگرده اون موقع که جو گیر شده بودی و میخاستی با بیحجابی توجه همه رو جلب کنی باید فکر اینم میکردی که یه روز پشمیون میشی. گلشیفته هم پشیمونه ولی مجبوره به زندگی کثیفش ادامه بده چون راه دیگه ای نداره

  2. خیلی از این بازیگرا رو تو ایران نمیشناسن ولی به محض بی حجاب شدنشون همه تازه باهاشون اشنا میشن به نظر من اینا اصلا شخصیت های مهمی نیستن که ادم بخواد به خاطرشون فکر خودش رو در گیر کنه روزانه چندین هزار ایرانی از مرزای ایران خارج میشن و به محض ورود به کشور های خارجی حجابشون رو بر میدارن این یه موضوع شخصیه ولی نمیدونم چرا وقتی یه بازیگر سطح پایین این کارو میکنه همه بهشون بر میخوره

  3. خوشگلی هم نداره …………………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *