گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / وضعیت رابطه جنسی دوست دختر دوست پسر در ایران
loading...

وضعیت رابطه جنسی دوست دختر دوست پسر در ایران

وضعیت رابطه جنسی دوست دختر دوست پسر در ایران

رابطه جنسی بین دخترها و پسرها بدون ازدواج کردن!

رابطه جنسی در یک ارتباط نشانه پایداری آن رابطه نمیباشد. این مقاله را پس از درخواست خانمی که خواستند در مورد رابطه دوستی میان پسرها و دخترها مطلب درج کنم نوشتم البته شخصا اعتقادی به این رابطه ها ندارم تنها به عنوان شناخت امیال جنس مخالف می پذیرم و هرگونه وابستگی در ای دوره را رد می کنم چرا که پس از شکست و یا خیانت که امروزه مد شده ضربه احساسی شدیدی به یکی از دو طرف یا هردو وارد می کند که بی تاثیر نیست .

 

در هر رابطه ای وجود روابط جانبی اجتناب ناپذیر می باشد تا حالا هیچ دختری نبوده که با دوست پسر خود در خانه و یا محلی مشابه تنها بوده و پسر در گوشه ای از اتاق و دختر در گوشه دیگر نشسته باشند شما هم اگر جایی شنیدید حکم دروازه را اجرا کنید.

 

میل جنسی یک میل دو طرفه میباشد از لحظه ای که دو جنس مخالف علاقه مند به هم در محیطی بدون وجود فرد بیگانه در کنار هم قرار بگیرند خواه یا ناخواه افکاری در ذهن آنها بوجود می آید که آنها را به میل جنسی سوق می دهد شاید ابراز نکنند اما مطمئن باشید این افکار طبیعی هستند چرا که چیزی که شما نیاز دارید و نیاز خود را می توانید در جنس مخالف خود برطرف کنید این حس در جنس مخالف شما هم وجود دارد.

 

پس اگر دخترانی پیدا می شوند که چنین ادعایی دارند که با دوست پسر خود در منزل بوده اند و حتی دست همدیگر را هم نگرفته اند بهتره پوز خندی بزنید و حرف را عوض کنید چرا که اگر واقعا انسانی اینچنین باشد باید بداند که دچار مشکل روان جنسی است و باید به یک روانپزشک مراجعه کند اینم باید اضافه کنم من منظورم به هیچ وجه این نیست که هر پسر و دختری در حکم دوستی این رابطه را تجربه کنند اما باید بدانند که در رابطه ای مثل رابطه دوستی با جنس مخالف باید بیش از 50 درصد امکان پیدایش رابطه جنسی را بدهند.

 

پس اگر از آندسته از افرادی هستند که نمی توانند این مسئله را بپذیرند در آغاز دوستی حد و مرز یکدیگر را تعیین کنید و *ترجیحا وارد این روابط نشوید* ، زمانی که فردی تشنه باشد هر چه لیوان آب گورار را بیشتر ببیند عطش فشار بیشتری به او وارد میکند ، تا زمانی که خانم ها بنده احساس و آقایان بنده نفس خود هستند ( معمولا در سن جوانی ) عدم ورود به این روابط ، بهترین روش جهت جلوگیری از مشکلاتی نظیر بی اعتمادی، شکست های عاطفی ، تغییر مسیر زندگی و عقب ماندن از از برنامه های زندگی میباشد.

 

در دوستیهای امروزه متاسفانه همیشه یکی باید کوتاه بیاید و اعتقادات و یا نیازهای خود را ندیده بگیرد باید عرض شود این قانون زندگیه شما با به دست آوردن شاید حتی یک چیز خیلی چیزهای دیگر را از دست خواهید داد پس در انتخاب خود دقت کنید و کسی را انتخاب کنید که نیاز نباشد برای حفظ او ازا عتقادات خود بگذرید چرا که اگر کسی به اعتقادات شما احترام نگذارد نمیتواند به شما نیز احترام بگذارد و این روابط ( دوستی ) نتیجه ای جز شکست بهمراه ندارد

loading...

اولین دیدگاه

 1. ((( لذت اولین سکس تو ذهن همه انسانها تا آخر عمر هست پس اولین خاطره عشق بازی را با هر حیوانی نسازید با یک انسان متعهد بسازید )))
  اول مشخص کنیم فرق بین دوستی و آشنایی را ؟؟؟
  ببینید دوستی قبل از ازدواج کار کاملاً اشتباهیه ولی آشنایی قبل از ازدواج کار عاقلانه و کاملا درستیه

  فرق دوستی با آشناییه چیه؟
  دوستی یک وابستگی و ارتباط عمیق تر از آشناییه یعنی اول ما با یک نفر آشنا میشیم بعد اگر نقاط مشترک داشتیم باهاش دوست میشیم یعنی ازدواج همان دوستی عمیقه یا بهتر بگم دوستی عمیق اسم دیگش ازدواجه

  این حق هر دختر و پسریه که قبل از ازدواج طرفش را بشناسه اگه به درد هم میخورن ازدواج کنن اگر هم نه که بدون دردسر هرکی راه خودشا ادامه بده تا به دوست و یار واقعی زندگیش برسه

  همه مسائل به کنار بزرگترین مشکل دوستی بین دختر و پسر مشکلات شهوتی و جنسیه
  هم دختر از مسائل جنسی لذت میبره هم پسر مخصوصا دفعه اول شاید بشه گفت لذت اولین سکس تو ذهن همه انسانها میمونه پس بهتره با کسی این کار را انجام بدیم که مطمئنیم تا آخر عمر کنارمون هست.
  خیلی از دخترها و پسر ها با هم ازدواج میکنن باهم رابطه زناشوئی دارن بعد هم طلاق میگیرن وکسی بهشون ایراد نمیگیره یعنی وقتی یه مرد میخواد با دختری مطلقه ازدواج کنه نمیگه چرا قبلا با شوهرت رابطه داشتی؟؟؟ چون کار خلافی نکرده باید این کار را تو زندگی زناشویی میکرده و ایرادی نداره اما آشنایی یا حتی دوستی قبل ازدواج حق دختر و پسر برای شناخت بیشتر از همه ولی رابطه قبل ازدواج یک بی اخلاقیه و بی بندباریه این بی بندباریه که بده یعنی پسر یا دختر تعهد رسمی به آینده هم ندارن تن به رابطه جنسی غیر اخلاقی میدن و تن به هم میدن از نظر من دختر یا پسری که بدون اخلاق بدون تعهد باهم رابطه دارن هر دوتاشون هرزه ان ، تعریف هرزه همینه یعنی دونفری که به هم تعهد ندارن با هم رابطه داشته باشن هرزه اس چون نتونسته جلو خودشا بگیره پس هرزه اس و این آدم بی تعهد به درد زندگی نمیخوره .
  ببینید دختر خانمها اگر با یک پسر آشنا شدید و به دوستی کشید
  1- ممکنه این دوستی به ازدواج ختم بشه
  2- ممکنه که یه مدتی طول بکشه به هر دلیلی از هم جدا بشید
  دوتا شرط مهمه 1- مدت دوستی 2- نوع روابط دوستی

  1- مدت دوستی نباید بیشتر از یکسال بشه چون حدود 80 درصد شناخت که آیا به درد شما میخوره یا نه تو این مدت مشخص میشه و کافیه
  2- نوع رابطه است که در حد آشنایی باشه و بدون تعهد به جاهای باریک نکشه و بهتره بیشتر به امتحان کردن وشناخت از هم باشه
  اگر یک پسر به شما گفت اگر منا دوست داری پس منا ارضا کن یا باهم سکس داشته باشیم شما بهش بگو تو اگر منا دوست داری تا عقد رسمی جلو خودتا بگیر ؟؟؟؟
  اگر یک پسر به شما گفت اگر منا دوست داری پس منا ارضا کن یا بیا در حد مالیدن باشه شما بهش بگو تا رسمی نشده (( نه )) اگر لج کرد و از دستت ناراحت شد اینا مطمئن باش این آدم به درد نمیخوره ، دیگه چطوری میخوای آدم ها را بشناسی این یه راهشه
  من دیدم که توی این روابط دختر زیان دیده و حتی باردار شده؟؟؟ آیا بچه متولد شده جز بچه زنا چیز دیگریه هم پسر هم دختر باید باید اخلاق محور باشند
  خدا به همه جوونا کمک کنه.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *