گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / کار وحشتناک سرباز معلم در کرمان با شاگرد بیچاره! +عکس
loading...

کار وحشتناک سرباز معلم در کرمان با شاگرد بیچاره! +عکس

کار وحشتناک سرباز معلم در کرمان با شاگرد بیچاره! +عکس

سرباز معلم کرمانی شاگرد بیچاره را به دلیل تنبیه نابینا کرد

تنبیه دانش آموزان هنوز در مدارس ایران شایع است ! به گزارش تاپ ناز این بار یک سرباز معلم در کرمان فاجعه آفرید ! این دانش اموز تنها به خاطر حرف زدن با بغلدستی اش تا حد نابینا شدن تنبیه شد ! به گزارش ایران ناز ضربه های سخت کمربند این سرباز معلم بر سر و صورت این دانش آموز ، بینایی چشم پسر 8 ساله را گرفت.سریال تلخ ضرب و شتم دانش آموزان این بار در مدرسه شهید چمران اسد آباد شهرستان فهرج منجر به نابینایی یک چشم عرفان کدخدامنش دانش آموز کلاس سوم ابتدایی شد.

 

کار وحشتناک سرباز معلم در کرمان با شاگرد بیچاره! +عکس

ظاهرا قرار نیست خشونت در مدارس شهرستان های استان کرمان تمام شود. همین چند وقت پیش بود که چند دانش آموز رودباری مورد ضرب و شتم یکی از معلمان مدرسه خود قرار گرفتند.

 

عرفان کدخدامنش دانش آموز کلاس سوم ابتدایی شد، این در حالی است که این مساله برای چندمین بار در استان کرمان مطرح می شود اما اقدام قانونی توسط مراجع ذی ربط صورت نگرفته است و همچنان شاهد خشونت هایی در مدارس هستیم. خبرنگار ما این موضوع را پیگیری و محمد کدخدامنش پدر این دانش آموز ضمن تایید این خبر اظهار داشت: معلم با کمربند پسر بنده را مورد ضرب و شتم قرار داده است.وی افزود:چشم فرزند من خونریزی کرده و در حال حاضر بینایی ندارد .

loading...

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *