گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / عکس از گاف سریال شهرزاد
loading...

عکس از گاف سریال شهرزاد

عکس از گاف سریال شهرزاد

سریال شهرزاد یکی از سریال هیا موفق بخش نمایش خانگی است که نویسندگی و کارگردانی این سریال را حسن فتحی به عهده دارد.در این سریال یک سوتی جالب رخ داده است که تصاویر آن را مشاهده می کنید.

عکس از گاف جالب سریال شهرزاد

حسن فتحی گارگردان به نام کشورمان چند ماه پیش تولید سریالی عاشقانه برای عرضه در شبکه نمایش خانگی را آغاز کرد ، این سریال در ابتدا “روزی روزگاری عاشقی” نام داشت که سپس به “ شهرزاد ” تغییر نام یافت. نویسندگی این مجموعه نمایش خانگی را نیز حسن فتحی انجام داده است و بازیگران به نامی مانند ترانه علیدوستی و شهاب حسینی در آن ایفای نقش می کنند.

سازندگان مجموعه های تلویزیونی بعضی اوقات گاف های جالبی می دهند که گاهی اوقات در سریال هایی با کیفیت شهرزاد تعجب آور است ،سریال شهرزاد نیز از این امر مستثنی نیست. در ششمین قسمت مجموعه ویدئویی شهرزاد ، در صحنه واژگون شدن خودروی بزرگ آقا ، خط افق نیز همراه با خودرو واژگون می شود! جالب تر آنکه بازیگران نیز از جای خود تکان نمی خورند.

در ادامه تصاویر این گاف عجیب را با هم می بینیم.

عکس از گاف سریال شهرزاد

عکس از گاف سریال شهرزاد عکس از گاف سریال شهرزاد

سوتی جالب سریال شهرزاد

 

loading...

اولین دیدگاه

  1. می گویند نقاشی معروف نقاشی خود را در شهر به نمایش گذاشت و گفت هر ایرادی دارد لطفا کنار آن ضربدر بگذارید.چند روز بعد دید شاهکار هنری او پر از ضربدرهای کوچک و بزرگ شده است .به استادش مراجعه کرد و اظهار ناراحتی نمود.استادش گفت دوباره تابلویی بکشد و این بار بنویسد اگر کسی در این تابلو ایرادی می بیند لطفا آن را اصلاح فرماید .بعد از مدتی که دوباره به تابلو سر زد دید هیچ تغییری نکرده است.
    مردم معمولا خیلی زود ایراد می گیرند و به دنبال عیوب هستند اما این که آیا خودشان بتوانند بهتر از آن را بسازند یا نه الله اعلم.
    خانم ها و آقایان محترمی که به دنبال سوتی های هر سریالی که از تلویزیون پخش می شود یا در شبکه نمایش خانگی یا سینما و…هستید اگر خودتان بهتر می توانید بسازید بسم الله…
    اصلا فرض کنید سریال شهرزاد در هر سکانس آن صد سوتی است.شما فیلی بسازید که یک سوتی هم نداشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *