گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / مادر فوتبالیست ایرانی پسرش را نفرین کرد!
loading...

مادر فوتبالیست ایرانی پسرش را نفرین کرد!

خجالت

در رسانه ها مدعی اخلاقند و دم از اخلاق پهلوانی و ورزشکاری می زنند اما در زندگی خصوصی شان خبری از “پهلوان بودن” نیست. آنقدر غرق در میلیاردها هستند که از کمک ناچیز به “مادر” هم دریغ می کنند.

به گزارش ایپنا، چندی پیش مادر یکی از ملی پوشان تیم مطرح و پرطرفدار تهرانی با فرزندش که هرساله قرارداد میلیاردی می بندد، تماس می گیرد. مادر پیر این فوتبالیست مشهور و پولدار، بعد از گله از فرزندش که چرا سراغی از خانواده اش نمی گیرد از او می خواهد مبلغ 5 میلیون تومان بابت هزینه درمان بیماری اش به مادرش بدهد.

مادر انتظار داشت این فوتبالیست که چندی پیش خانه ای مجلل در یکی از برجهای معروف تهران خریده با پرداخت این پول به خانواده اش گره ای از کار آنها بگشاید اما جواب سرد آقای فوتبالیست این بود: ” فعلا پولی در بساط ندارم که به شما بدهم”.

چند روز بعد مادر این فوتبالیست به قصد صحبت با مدیر عامل باشگاه با دفتر باشگاه تماس می گیرد. این مادر در صحبتهایش با مسئولان باشگاه می گوید دیگر فرزندی به این نام ندارد و او را نفرین می کند. وی از فرزندش گله های بسیاری داشته چرا که در طول سالهای گذشته که این بازیکن قراردادهای میلیاردی بسته حتی یکبار هم به خانواده اش که وضع مالی چندان خوبی ندارند، کمک نکرده است.

loading...

7 دیدگاه ها

 1. بدبخت بيچاره واسه چي داري جمع ميكني پس؟!؟!
  خدا بزنه تو سرت …
  مگه نميدوني بايد گذاشت و گذشت؟؟؟؟

 2. خاک توسرپسرہ بامادرش اینقد پول درمیارے ۵میلیون بہ مادرت ندےحاج خانم ارڑش داشت پسرتونفرین کنے دلت اومدببخشیدا خیلے بدے خیلے ھم خری پسرتم اڑخودت خرتر واقعاکہ آقاولی نفریں حقش نبود

 3. حقش بوده كسي كه با ماذر خودش اينطور افتار كنه با مردم چكار ميكنه؟؟؟

 4. در زمستانی سرد کلاغی برای جوجه هایش غذا پیدا نمیکرد و ب ناچار از گوشت تنش ب آنها میداد تا زنده بمانند…….!!!!زمستان ک تمام شد کلاغ مرد,بعد از مرگ مادر جوجه هایش گفتند:”چه خوب شد ک مرد,خسته شده بودیم از این غذای تکراری…..!!!!!!”
  واین است واقعیت تلخ روزگار ما…….

 5. آخه یکی نیس بهش بگه…بدبخت!…بیچاره!…نفهم!…تازه ب دوران رسیده!…آخرت سرت نمیشه,انسان که هستی…د,اگه دعاهای این مادر نبود…..
  آخرشم جات زباله دونیه فوتباله….
  اگه راست باشه واقعا براش متاسفم….نفرین مادر مث دعاش بدجور دامنشو میگیره….

 6. پسره کار خییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییلی بدی کرده
  مادر بیچاره زحمت کشیده و بی خوابی کشیده بچه بزرگ کرده اینم جوابش
  هیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییی

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *