گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / ثبت نام جعلی دختر در سایت همسریابی!
loading...

ثبت نام جعلی دختر در سایت همسریابی!

سرهنگ عرفانی با اشاره به پرونده انتشار عکس و شماره‌تلفن زنی در سایت‌های غیراخلاقی که در این پلیس فتا تحت بررسی بود، گفت: فرد یا افرادی مشخصات، عکس خصوصی و شماره تلفن زنی را در سایت‌های غیراخلاقی منتشر کرده و باعث هتک حرمت شاکیه شده بودند که با توجه به حساسیت موضوع، رسیدگی به پرونده به طور ویژه در دستور کار کاراگاهان قرار گرفت.

رییس پلیس فتای استان خراسان‌رضوی ادامه داد: کارآگاهان در نخستین گام تحقیقات خود از شاکی را آغاز کردند که وی در این تحقیقات اعلام کرد که در سایت همسریابی ثبت‌نام کرده و در هفته‌های گذشته با فردی آشنا شده و با وی تماس تلفنی داشته است.

عرفانی ادامه داد: کارآگاهان با انجام تحقیقات از سایت‌هایی که مشخصات شاکیه در آن قرار داده شده بود و همچنین استعلام‌های مختلف، ردپایی از متهم را شناسایی و با انجام کارهای اطلاعاتی، منزل وی را شناسایی و در عملیاتی پلیسی وی را دستگیر کردند.

وی با بیان اینکه متهم پس از دستگیری به مقر انتظامی منتقل شد، اظهارکرد: وی در تحقیقات تکمیلی و مستندات قانونی، لب به اعتراف گشود و به بزه ارتکابی خود اعتراف کرد.

عرفانی به جوانان و نوجوانان به خصوص دختران جوان، توصیه کرد که در سایت‌های همسریابی اینترنتی غیرمجاز عضو نشوند و مشخصات و عکس‌های خود را در آن قرار ندهند چرا که این اطلاعات به راحتی قابل سوءاستفاده بوده و عاملی برای باجگیری و سوءاستفاده‌ دیگران می‌شود./ایسنا

loading...

8 دیدگاه ها

 1. آخه مجاز و غير مجاز نداره ديگه اينا هم خودشون رو فيلم كردن !!!!!
  سا…يت… همسر…يابي!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 2. بات موافقم سعید جان ………..
  واقعا برای کسایی که وارد این سایتا میشن شدیدا متاسفم
  چون شخصیت و شعورشون میره زیر سوال !!!!
  چطور میتونن نمیدونم واقعا ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

 3. آره بابا حالا شخصيت و شعورشون كه سر جاش ، ميرن بدبختا خودشونو فيلم ميكنن يه سرياشونم خودشون رو بدبخت ميكنن !!! اونوقت ميرن جزو آمار طلاق و هي ابن آمارو ميبرن بالا … اونوقت ميگن چرا ؟؟؟

 4. سلاام اقا سعییییییییییید چه عجب !!!!!!!!!!!!!!

 5. سلام ليلا جون …
  راستش سه چار روزي خييييييلي سرم شلوغ بود و البته الان هم هست خدا رو شكر بعدشم كه اومدم ديدم هيچكي نبوده !!! ما هم كه از همه جا بي خبر!!! بعد فهميدم مدير نظرات رو بسته بوده وقتي هم كه باز شد هر وقت كه وقت كنم يه سري ميام ابراز وجود ميكنم…

 6. خب خداروشکر که سرت شلوغ بوده ایشالا که خیره!!!!!!!!!!!!
  سایت بدون نظرات و بچه ها لنگ میزنه نباید سایت جذابمونو تنها بذاریم ……………………

 7. ممنون … آره خدا رو شكر خيره…
  سايت هم آره وقتي نظري وجود نداره مث شهر ارواح ميمونه !!!
  ايشالله كه سايت و بچه هاي سايت پايدار باشن

 8. خب به سلامتی …
  ایشالاااااااااااااااااااااا

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *