گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / فرهنگ و هنر / فیلم و سریال / خلاصه ای از فصل دوم و سوم سریال حریم سلطان
loading...

خلاصه ای از فصل دوم و سوم سریال حریم سلطان

حریم سلطان

 

این سریال هنوز در ترکیه تمام نشده و در فصل سه قرار دارد خلاصه هایی از فصل دو و سه این سریال در ویکی پدیا قرار گرفته که من این خلاصه ها را برای شما ترجمه می کنم.

پرنسس ایزابلا که با پرنس فدریک نامزد است دستگیر می شود و به قصر سلطان سلیمان اورده می شود البته به عنوان کنیز.سلیمان عاشق او می شود و خرم سعی می کند با حیله هایش از دست او خلاص شود. بالی بیگ و ایبیگ سلطان عاشق هم هستند اما ایبیگ سلطان برای مصطفی در نظر گرفته شده است. اما در اخر این دو عاشق تصمیم می گیرند که با هم از قصر فرار کنند.

ابراهیم و نگار با هم دوست می شوند و نگار باردار می شود. سلطان سلیمان می خواهد وین را تصرف کند ولی شکست می خورد در اخر سری دوم والده سلطان می میرد و خرم و ماهی دوران می خواهند زمام قصر را به دست بگیرند و در واقع جنگ قدرت بین ماهی و خرم پیش می اید.

در فصل سوم رابطه ابراهیم و نگار در قصر افشا می شود و ابراهیم برای فرار از این وضع به جنگ با ایران می رود و وقتی بر می گردد سعی می کند رابطه اش را با خدیجه سلطان درست کند. بیچاره خدیجه سلطان

شاهزاده مصطفی به مانیسا فرستاده می شود و در انجا عاشق دختر یک کشاورز میشود و این در حالی است که همسرش محبوبش در قصر باردار است. ( پسر کو ندارد نشان از پدر)

فیروزه سلطان که نقش او را جانسو دره بازی می کند وارد داستان می شود و می خواهد محبوب شاه باشد و بعد از خرم از همه قوی تر باشد ابتدا خرم او را برای مهمت در نظر می گیرد اما بعد می فهمد که او با شاه رابطه داشته و نمی تواند عروسش باشد. خرم به انتقام می اندیشد و قصر سعی می کند فیروزه سلطان را از اسیب خرم و انتقامش حفظ کند و هنوز دعوای خرم و فیروزه ادامه دارد تا ببینیم که این سریال تا چند قسمت قرار است ادامه پیدا کند

قابل ذکر است که شبکه جم خرید این سریال را به نام امارات ثبت کرده و در واقع تحریم ها را دور زده و به اسم امارات اما با زبان فارسی این سریال را ترجمه کرده این هوش ایرانی نظیر ندارد.

منبع : mozhganfilm.blogfa

 

 

loading...

15 دیدگاه ها

 1. حالم ازت به هم ميخوره خرم اگه اونجا بودم شيطان بودن و بهت ثابت ميكردم زنده ات نميزاشتم زنده به گورت ميكردم

 2. چون خرم خوشگل و باهوشه همه بهش حسادت میکنن.نوش جونش هرچی به دست میاره حقشه.هیچم بد جنس نیست.جایی که قانونش مثل جنگله باید بخوری تا خورده نشی.مثل خودشون باهاشون رفتارمیکنه.

  • متاسفانه این تفکر متحجرانه در ایران باعث عقب افتادگی و بدبختی مردم شده
   همه فکر میکنن که اینجا قانون جنگل حکمفرماست و باید سهم خودشون رو بزور بگیرند
   متاسفم برای این طرز تفکر شما

 3. چون خرم خوشگل و باهوشه همه بهش حسادت میکنن.نوش جونش هرچی به دست میاره حقشه.هیچم بد جنس نیست.جایی که قانونش مثل جنگله باید بخوری تا خورده نشی.مثل خودشون باهاشون رفتارمیکنه…………. دیوانه ها

 4. دختر بفهم تمام کارهایی که خرم انجام میده برای نجات جان خود و فرزندانشه این ایراد از قوانین بد درباره عثمانیست .اگه خرم دست روی دست بذاره طبق قانون بعد از همسرش و به تخت نشستن مصطفی خرم و بچه هاشو می کشند .حالا شما جاش بودی چه می کردی ؟ چرا حالت ازش به هم می خوره؟ اگه حسادت خوشگلیشو می کنی منم دخترم ولی باید پذیرفت خرم واقعا” زیباست .

 5. be nazar man azizam agar kamel tar mineveshti behtar boo ama mer30 alibood

  booooooooooooooooooooooooooooos

 6. من اسمم مهسا ولی اون مهسا نیستم که از خرم بدش میومد من به خرم سلطان احترام خاصی میزارم و خیلی هم دوسش دارم هم خودشو وهم بازیگر نقشش یعنی خانم (مریم اوزرلی) به حرحال اگه اومدم تو این وبلاگ به دلیل این بود که ادامه ی داستان رو بخونم نه اونایی که قبلا خودم دیدم

 7. من عاشق خرم هستم توقسمت های بعدی بدجور خدیجه سلطان رو میزنه من که خیلی خوشحال شدم بوسسسسسسسسسسس

 8. ندا جونم سلام من واقعا با نظرت موافقم

 9. درسته خرم داره جواب بدی هایی رو که در حقش کردنو میده ولی اینکه میگن اخر سلیمان رو هم میکشه اخر نامردیه مگه اون چچه بدی در حقش کرده بود؟

 10. ندا جان شمایی که میگی خرم از بچه هاش محافظت میکنه جالبه بدونی خودش باعث خودکشی پسرش جهانگیر میشه یا سلیمو درست تربیت نمیکنه که دست اخر باعث مرگ بایزید و 4 طفلش توسط سلیم و سلیمان میشه با دقت فکر کنید این خرمی که طرفدار داره فقط به خاطر چهرشه مصطفی وقتی بهش میگن پدرت میخواد بکشتت با جونو و دل به استقبال مرگ میره در حالی که میتونست پدرشو از تخت بندازه و خودش پادشاه بشه مصطفی به 3 دلیل نمیتونست بچه های خرمو بکشه 1 قسم خورده بود 2 اتحادش با ینی چری رو از دست میداد و از تخت میوفتاد 3 وقتی تو دوراهی مرگو و قدرت قرار گرفت مرگو ترجیح داد خواهشا با عقل تصمیم بگیرید

 11. خرم تو زندگیش خیلی بخاطر عشقق سلیمان عذاب کشیده چون از صمیم قلب دوستش داشته وحتی انتقام خانواده اش هم نگرفت او هیچ کار ناحقی انجام نداد اگه منم جای اون بودم در قبال کارهاشون دست نمیزدم تشویق نمیکردم منم عذاب شون میدادم پس پس خرمو بد ندونید،….

 12. حق داری بیشتر مردم خرم رو دوست دارند

 13. az nazar man harim soltan bedon khoram maeni nadare

 14. با سلام من از این سریال به این خاطر خوشم می اید جونکه خرم سلطان بسیار زیبا و خشکلند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *