گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
خانه / سرگرمی / عجیب ترین ها / بزرگترین املت جهان رکورد زد! +عکس
loading...

بزرگترین املت جهان رکورد زد! +عکس

بزرگترین املت جهان طبخ شد+ عکس

145هزار تخم‌مرغ را در 880 لیتر روغن همزدن کار ساده‌ای نیست که البته آشپزهای‌های پرحوصله پرتغالی از پس آن برآمدند و لااقل 5 تا 6 ساعت ظرف را بهم زدند تا بالاخره موفق به آماده‌کردن آن شدند.145هزار تخم‌مرغ را در 880 لیتر روغن همزدن کار ساده‌ای نیست که البته آشپزهای‌های پرحوصله پرتغالی از پس آن برآمدند و لااقل 5 تا 6 ساعت ظرف را بهم زدند تا بالاخره موفق به آماده‌کردن آن شدند.

 

بزرگترین املت جهانبزرگترین املت جهان

 

بزرگترین املت جهان توسط آشپزهای پرتغالی تهیه شد. کمی باور نکردنی به نظر می‌رسد که بتوان در ظرفی ده متری املت درست کرد. تجربه ای که شاید صدها میلیون از مردم جهان حتی نتوانند آن را ببیند چه رسد که تهیه آن را تجربه کنند.

145هزار تخم‌مرغ را در 880 لیتر روغن همزدن کار ساده‌ای نیست که البته آشپزهای‌های پرحوصله پرتغالی از پس آن برآمدند و لااقل 5 تا 6 ساعت ظرف را بهم زدند تا بالاخره موفق به آماده‌کردن آن شدند.

تنظیم شعله و نگه داشتن گرمای مناسب یکی از مهمترین اقدامات برای طبخ یک غذا در این حجم است که این کار هم بدون نقص انجام شد تا بزرگترین املت جهان نام بگیرد، البته با توجه به اشتهای مردم به این نوع رکورد شکنی‌های خوردنی ، به نظر نمی‌رسد رکورد آنان خیلی دوام داشته باشد./فارس

loading...

4 دیدگاه ها

  1. اين املته يا نيمرو بالاخره؟؟؟
    املت مگه گوجه نداره؟؟؟؟

  2. این امته یا رودخونه

  3. رنگش مث آبگوشت میمونه…..

  4. واااااااااااای چه بد
    ی جوری شدم من املت خیلی دوس دارم ولی با این اوصاف اییییییییییییییییییش عمرا بشه اینو خورد ………….

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *