مجله تاپ‌ناز‌

آموزش گل پارچه ای + انواع گلسازی با پارچه به همراه تصاویر

ساختن گل پارچه ای زیبا زیاد سخت نیست و در این مطلب ایده هایی برای ساخت گل رز با پارچه را به شما آموزش می دهیم که با استفاده از این آموزش می توانید گل های پارچه ای جذاب و زیبای را تهیه کنید.

با استفاده از پارچه می توانید گل های مصنوعی زیبایی بسازید که کاربردهای زیادی برای تزیینات مختلف دارند و این گل ها را می توانید با وسایل ساده ای که در دسترس دارید بسازید. در این مطلب تاپ ناز می خواهیم ساخت گل رز با پارچه را به صورت مرحله به مرحله به شما آموزش بدهیم.

ساخت گل پارچه ای زیبا و شیک

ساخت گل با استفاده از پارچه کاربردهای زیادی برای تزیین لباس، تزیین روتختی و پرده، تزیینات عروس و … داشته باشد که با توجه به نوع کاربرد می توان گل مورد نظر را تهیه کرد. گل رز ساخته شده با استفاده از پارچه هم یکی از پرکاربردترین گل هایی است که می توان تهیه کرد که در این مطلب روش ساخت گل رز با پارچه را مشاهده می کنید و برای این کار نیاز به حریر با روبان، نخ و سوزن داریم. رنگ پارچه ریر را مطابق با نیاز خود انتخاب کنید و آن را به صورت نوارهای باریک ببرید. برای شروع نواری را انتخاب کنید و سر آن را مطابق عکس زیر بگردانید.

آموزش گل پارچه ای

سپس گوشه سمت راست پارچه را بپیچانید و با استفاده از نخ و سوزن و کوک زدن ثابت کنید. باید توجه داشته باشید که کار شما باید حالت مخروطی شکل داشته باشد.

آموزش گل پارچه ایآموزش گل پارچه ای

حالا باز پارچه حریر را به سوی بیرون تا کنید و آن را دور مرکز گل بپیچید و با نخ و سوزن آن را ثابت کنید. باید توجه داشته باشید که بهتر است برای تمیزی بیشتر کار از نخ نامرئی استفاده کنید.

ببینید: تزیین شاباش و پول برای مراسم عروسبی به شکل گل و اشکال زیبا

آموزش گل پارچه ای

حالا مراحل بالا را تکرار کنید تا گل شما به سایز دلخواه برسد و ساخت گل رز به اتمام برسد.

آموزش گل پارچه ای

عکس زیر نمونه تکمیل شده این گل رز زیبا از جنس پارچه را نشان می دهد که می توانید آن را در رنگ های دلخواه خود تهیه کنید.

آموزش گل پارچه ای

علاوه بر حریر شیشه ای این گل زیبا و جذاب را می توان با انوع دیگر پارچه و روبان های مختلف تهیه کنید. همانطور که می دانید درست کردن گل با روبان به این دلیل که نیاز به برش پارچه نیست و صدمه ای به پارچه وارد نمی کند می تواند انتخاب مناسبی برای شما باشد. در ادامه نمونه هایی از انواع گل رز ساخته شده با پارچهو روبان را مشاهده کنید.

آموزش گل پارچه ایآموزش گل پارچه ایآموزش گل پارچه ایآموزش گل پارچه ایمدلهای گلسازی پارچه ای با ایده های جالب

ایده های جذاب و متنوعی برای ساخت گل های زیبا با استفاده از پارچه وجود دارد که با بکارگیری و مقداری خلاقیت و داشتن ذوق و سلیقه می توان گل های پارچه ای متنوع بسازید. در صورتی که ایده ای برای ساخت گل ها ندارید می توانید با الگوگیری از نمونه های مختلف ساخت گل ها که در این مطلب تصاویری از آن را در اختیار شما قرار داده ایم به راحتی گل های مصنوعی شیک و زیبایی بسازید و از آنها در تزیینات روی لباس، روی گل سر و یا به شکل گلدان تزیینی استفاده کنید.

مطلب پیشنهادی: مدل دسته گل تولد + انواع مدل های شیک تزیینات دسته گل برای روز تولد

آموزش گل پارچه ای

گل رز یکی از زیباترین و پرطرفدارترین گلهای طبیعی است که ساختن این گل و انواع دیگر گلهای زیبا به شکل مصنوعی همچون گلسازی با پلاستیک، آموزش گلسازی با چرم، ساخت گل با مقوا، ساخت گل با استفاده از پارچه و … جذابیت زیادی دارد، حال می توان انواع گلهای زیبا و دیدنی را با استفاده از پارچه و بسیاری از ابزار ساده دیگر در منزل بسازید و ایجاد سرگرمی نمایید، ایده های متنوعی برای درست کردن گلهای زیبا با پارچه وجود دارد، بنابراین در این مطلب مدلهای شکیل و زیبایی از گلسازی با پارچه قرار داده ایم که می توانید با کمی دقت در تصاویر برای ساختان گلهای دیدنی و جذاب در منزل الگو بگیرید.

آموزش گل پارچه ای

گلسازی شیک با پارچه

آموزش گل پارچه ای

مدل های گلسازی پارچه ای

آموزش گل پارچه ای

گلسازی شیک

آموزش گل پارچه ای

آموزش گلسازی پارچه ای

آموزش گل پارچه ای

گلسازی با حریر

آموزش گل پارچه ای

آموزش گلسازی

آموزش گل پارچه ای

گلسازی با پارچه رنگی

آموزش گل پارچه ای

گلسازی با پارچه رنگی

آموزش گل پارچه ای

آموزش ساخت گل مصنوعی

آموزش گل پارچه ای

آموزش ساخت گل زیبا

آموزش گل پارچه ای

ساخت گل با استفاده از پارچه

آموزش گل پارچه ای

گل مصنوعی زیبا

آموزش گل پارچه ای

مدل گل رنگی مصنوعی

آموزش گل پارچه ای

 

آموزش گل پارچه ای

 

آموزش گل پارچه ای

 

آموزش گل پارچه ای

مطالب مشابه را ببینید!