مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اجتماعی / اطلاعاتی در مورد لباس لیلا حاتمی در اسکار

اطلاعاتی در مورد لباس لیلا حاتمی در اسکار

در واقع ، انتخاب لباس عروس گونه لیلا حاتمی (بازیگر نقش سیمین) دارای پیامی تفکر شده بود و نشان دهنده وصال و پایان جدایی بود.

به گزارش تاپناز : دیشب سالن “کداک تیاتر” شاهد ، بهترین پایان یک جدایی بود. جدایی پر ماجرای نادر و سیمین پس از یک سال افتخار آفرینی، در ایستگاه پایانی با فتح بلند ترین قله سینمای جهان به کار خود پایان داد و برای همیشه در تاریخ سینمای ایران و جهان ماندگار شد.

مراسم اهدای جایزه اسکار به “اصغر فرهادی” ، سه مهمان ویژه داشت. نادر، سیمین و ترمه (خانواده فیلم جدایی…)در کنار یکدیگر نشسته بودند تا تداعی کننده پایان جدایی نادر از سیمین باشند.

دیشب لیلا حاتمی، پیمان معادی و سارینا فرهادی نبودند که در “کداک تیاتر” به افتخار فرهادی کف می زدند و اشک می ریختند. بلکه این قهرمانان فیلم دوست داشتنی سینمای ایران بودند ، که اگر شاهکار هنری شان تداعی گر جدایی دو نگاه و اندیشه متفاوت از یکدیگر بود ، این بار ضیافت بزرگ عرصه هنر را عرصه ای برای آشتی و “وصل” جدا ماندگان معرفی می کردند.

لباس لیلا حاتمی در اسکار

دیشب سه چهره اصلی شاهکار اصغر فرهادی که در آخرین نمای فیلم با رخت عزا از یکدیگر جدا شدند، در هیبتی جدید کنار یکدیگر نشسته بودند و اینگونه بود که در کنار پیمان معادی، لیلا حاتمی در لباسی نظیر لباس نوعروسان نشسته بود و سارینا فرهادی باز هم حلقه اتصال این دو بود.
در واقع ، انتخاب لباس عروس گونه لیلا حاتمی (بازیگر نقش سیمین) دارای پیامی تفکر شده بود و نشان دهنده وصال و پایان جدایی بود.

دیشب درست در همان لحظاتی که اصغر فرهادی پشت تریبون از فرهنگ و صلح به جای جنگ سخن می گفت ، نقش آفرینان جدایی نادر از سیمین در سالن “کداک تیاتر” ، جملات فرهادی را به زبان هنر ترجمه می کردند و پایان جدایی ها را با اشک های شوق ترمه، به تصویر می کشیدند.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

9 دیدگاه ها

 1. واقعا بی نظیر و محسور کننده بود
  تبریک به تمام ایرانیان

 2. حوصله دارید ها ! اینقدر بیکارید که کلاس تفسیر لباس گذاشتید !

 3. اصغر فرهادی

  به نظر من قدرت هنر وصف ناپذیر است اما باید بدانیم کی وکجا از آن استفاده کنیم……….

 4. پس چی فکر کردی ها؟

 5. بی نظیربود

 6. دوستان؛اینکه آدم به ایرانی بودنش افتخار کنه چیز خوبیه ، ولی اسکار گرفتن یه ایرانی افتخار نداره !

 7. واقعا صحنه بینظیری بود افتخار میکنم به اقای فرهادی

 8. واقعا براش متاسفم ادم بی جنبه .نمیدونم چرا هرکی میره خارج لخت میشه همه میگن حالا دیده شدیم

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *