امیر مقصودلو (امیر تتلو) دستگیر شد

امیر تتلو یا امیر حسین مقصودلو خواننده جنجالی و زیرزمینی بازداشت شد.

بازداشت امیر تتلو خواننده حاشیه ساز

امیر تتلو چندی پیش هم دستگیر شده بود که آزاد شد. چند روز پیش احضاریه ای برای این خواننده جنجالی از سوی دادسرای فرهنگ و رسانه برای تتلو ارسال شده بود. عنوان این احضاریه «تشویق نمودن جوانان به فساد و فحشا» بود. امیر تتلو نیز طبق معمول به این احضاریه واکنش منفی نشان داد و چندین عکس نیز منتشر کرد و به نوعی کری خوانی کرد. البته کری خوانی این خواننده پر ادعا فقط به این موضوع ختم نمی شود.

 

امیر مقصودلو (امیر تتلو) دستگیر شد

این خواننده بقدری جنجالی است که وقتی خبر دوستی اش را محسن مسلمان منتشر کرد و عکس خودش را به همراه این بازیکن منتشر کرد باعث شد که محسن مسلمان به کمیته اخلاق فدارسیون احضار شود و توضیح دهد. از کریم باقری گرفته که از بازیکن این تیم حمایت کرد تا خداداد عزیزی که حمله تند و تیزی به امیر تتلو پیرامون اظهارنظرهایش درباره بازیکنان فوتبال داشت.

حاشیه سازی اون تنها ب همین موارد محدود نشده است و او حتی با بازیگران ایرانی همچون بهنوش بختیاری بر سر تعداد فالوئر (که فالوئرهای هر دوی آنها احتمالا واقعی نیست) نیز بحث و جدل داشته است.و همچنین ترانه او درباره انرژی هسته ای آن هم روی ناو ارتش جمهوری اسلامی از مهم ترین حاشیه های اخیر این خواننده است.

آنطور که در صفحه شخصی این خواننده در اینستاگرام آمده او توسط نیروی انتظامی بازداشت شده است. هر چند این الین بار نیست و او دو سال گذشته هم بازداشت شد تا با نوشتن ندامت نامه دوباره از زندان آزاد شود.

امیر تتلو ، بازداشت امیر تتلو خواننده غیرمجاز

مطالب مشابه را ببینید!