این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس

این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس

این دو خواهر دوقلوی سیاهپوست به دلیل داشتن موهای عجیب و غریب همیشه از دیگران خجالت می کشیدند و در اجتماع حاضر نمی شدند. اما حالا به دلیل همین موهای عجیبشان بسیار معروف شده اند.

 

عکس خواهران دوقلو با موهای بسیار عجیب

 

“کیپرینا کوآن” و “تی کی” خواهران دوقلویی هستند به دلیل داشتن موهای عجیب و غریب سالها با خجالت سعی داشتند تا کمتردر مکان های عمومی حاضر شوند اما امروز به واسطه همان موهای عجیب و غریب مشهور شده اند.

خواهران دوقلو

دختران تا چند وقت پیش از این شکل و ظاهر موهایشان متنفر بودند. “کیپرینا” می گوید :حجم زیاد و فرم عزیز موهای ما درست مثل یک مشکل بزرگ بود مدام باید موهای مان را صاف می کردیم تا به حالتی طبیعی تر تبدیل شوند تا اینکه به پیشنهاد یکی از دوستان ما تصمیم گرفتیم تا عکسهایمان را در یک وبلاک منتشر کنیم . طولی نکشید که برای طراحان مد جذاب شده و وارد دنیای مدلینگ ها شدیم.

عکس های خواهران دوقلوی مدلینگ با پرپشت ترین موهای جهان

این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس  این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس این دو خواهر دوقلو به دلیل موهای عجیب و غریب معروف شدند! +عکس

تصاویر خواهران دوقلو که موهای عجیب دارند

مطالب مشابه را ببینید!