بیوگرافی و عکس الکاپو +خلاصه داستان قسمت آخر سریال الکاپو

سریال الکاپو

قسمت آخر سریال الکاپو, عکس بازیگران سریال الکاپو, عکس های الکاپو, عکس از بازیگران زن سریال الکاپو, تصاویر جدید از بازیگران سریال الکاپو

بیوگرافی خوان پدرو پابلو لئون کارامیو معروف به الکاپو بهمراه تمامی اطلاعات مربوط به سریال کلمبیایی الکاپو

 

سریال الکاپو با روندی خیلی اروم و زیاد نچندان داستان جالبی شروع شد اما رفته رفته با شروع سریال و پخش چند قسمت از اون شخصیت ال کاپو قاچاقچی معروف کلمبیایی بسیار زیبا جلوه کرد

و داستان سریال الکاپو اونقدر زیبا و هیجان انگیز شد که من شخصا روی تمام پروفایل هام عکس ال کاپو رو گذاشتم!

معرفی سریال کلمبیایی الکاپو ..

سریال الکاپو

مارلون مونرو معروف ملقب به الکاپو

متولد:ماه مه ۱۸، ۱۹۶۶ (۴۶ ساله )

اهل کشور : کلمبیا

اولین نقشی که بسیاز زیبا بازیگری کرده شخصیتی بوده به اسم  ویکتور لیل

فرزندان مارلون مونرو : برایان، گابریلا، ساموئل و لونا

مارلون مورنو یکی از بهترین بازیگران کلمبیا به شمار میاد طوری که محبوبیتی افسانه ای داره در کشورهای آمریکای جنوبی .او ن از ۱۴ سالگی وارد گروه تئاتر مدرسه  شده و… در سال ۲۰۰۹ نقش یک مرد قدرتمند به نام پدرو پابلو لئون معروف به ال کاپو در سریال ال کاپو بازی کرده . سندرا الیزابت یکی همسران اون هست که از هم دیگه جدا شدن و پسر بزرگتر اون برایان مورنو نام دارد.

خلاصه داستان سریال الکاپو : داستان سریال در یک انبار بزرگ زیرزمینی آب ساخته خوان ،پدرو پابلو (الکاپو ) شروع میشه .جایی که اون و ،همسرش ایزابل کریستینا + معشوقه ش مارسلا و چهار نفر از افراد الکاپو به نام های – نانچو برادرش ،چمو ،پریس و تاتو مخفی شدن و  از دست ارتش ملی کلمبیا فراری هستند.

 

سریال الکاپو

و اما توضیحات سریال الکاپو به زبان انگلیسی و ترجمه اون رو هم زیرش براتون میگذارم.

 

Reparto: Marlon Moreno, Elkin Díaz, Oscar Borda, María Adelaida Puerta, Manuel Sarmiento, Katherine Vélez
Director: Gustavo Bolívar Moreno
Temporadas: 1
Episodios: 4
Productora: Fox Telecolombia
Año: 2009
Género: Acción
Idioma: Español

Sinopsis y argumento de la serie El Capo:

Serie de TV (2009). 74 episodios. El Capo es una serie escrita por Gustavo Bolívar (Sin tetas no hay paraíso), producida por FoxTelecolombia para RCN y es acercade las últimas 24 horas en la vida de un capo. En este caso Marlon Moreno da vida a “El Capo” y María Adelaida Puerta interpreta a una sicaria y escolta de El capo. Después de conformar el elenco del El último matrimonio feliz, Marlon Moreno se vincula a El Capo una telenovela producía de Fox Telecolombia, para el Canal RCN. “Pedro Pablo – El Capo ” quien es interpretado por Moreno es un hombre de 48 años, inteligente y muy sagaz que después de empezar cometiendo pequeños delitos , termina convirtiéndose en uno de los narcotraficantes más peligrosos del país. Esta telenovela fue grabada en formato de cine para televisión y sus escenarios fueron las principales ciudades y vereda. Incluso se hicieron algunas tomas al rededor de la Hacienda Nápoles, una de las propiedades más apreciadas por Pablo Escobar.

 

بازیگران: مارلون مورنو، Elkin دیاز، اسکار Borda، ماریا Adelaida Puerta، Sarmiento مانوئل، Velez کاترین
کارگردان: گوستاو بولیوار مورنو
فصل: ۱
قسمت: ۴
استودیو: فاکس Telecolombia
سال: ۲۰۰۹
ژانر: اکشن
زبان: اسپانیایی

خلاصه داستان و استدلال از سری Capo:

تلویزیون و رادیو (۲۰۰۹). ۷۴ قسمت است.Capo یک سری نوشته شده توسط گوستاو بولیوار (گناه tetasبدون بهشت)، تولید شده توسط RCN و FoxTelecolombia acercade برای ۲۴ ساعت گذشته در زندگی یکرئیس. در این مورد مارلون مورنو به تصویر می کشد “Capo“ و ماریا Adelaida Puerta sicaria ایفا می کند وهمراهی شخص مهم در میان یکدسته. پس از تشکیل بازیگران از ازدواج شاد، مارلون مورنو به telenovelaال Capo Telecolombia فاکس برای RCN تولید مرتبط است. “پیتر پل – Capo“ است که توسط مورنو بازی یک مرد ۴۸ ساله، باهوش و بسیار عاقلانه برای شروع پس از ارتکاب جرائم خرد، به پایان می رسد تا تبدیل شدنبه یکی از خطرناک ترین قاچاقچیان مواد مخدر در کشور است. این نمایش بر روی فیلم ثبت شد و برای فرمتهای تلویزیونی و مناظر شهرهای اصلی و روستا بودند. حتی برخی از عکس در اطراف ملک Napoles، یکی از با ارزش ترین خواص پابلو اسکوبار صورت گرفت.

سریال الکاپو

 

بیوگرافی کامل مارلون مورنو

Marlon Moreno

الکاپو

مشخصات مارلون مورنو

جنسیت: مرد
قد: ۶ فوت و ۲ در
وزن: ۱۶۴ پوند
محدوده سنی: ۳۵ – ۴۴
هیکل: متوسط
رنگ مو: نقره ای
موی کوتاه
چشم: قهوه ای
قومیت: لاتین / اسپانیایی تبار

“من می خواهم به من، من می خواهم تا به خود واقعی من وفادار باشد، و اگر من به صدای بلند یا محکم سر من در برابر یک هزار دیوار برای دستیابی به آن، من آن را انجام دهد؟

مارلون مورنو در کالی، کلمبیا در تاریخ ۱۸th، متولد شد. او جوانترین از سه برادر است. هنگامی که او تنها چهارده سال داشت، او استعداد خود را برای اقدام به کشف کرد و تصمیم گرفت آن را به اشتیاق خود را تبدیل.

او پس از فارغ التحصیل شدن از دبیرستان، برای تئاتر Foro د کالی، جایی که او برای یک سال قبل از سفر به پاریس، فرانسه، برای انجام کارگاه های آموزشی مختلفی در مطالعه صحنه، بازیگری صدا، و تکنیک های ماسک خنثی انجام کار می کرد. بعدها او را به درام در Fundacion Escuela د Artes Y Ciencias تحصیل در بوگوتا و دانشگاه دل Valle.

برای پرداخت هزینه تحصیلات خود را، مارلون مشغول به کار در معاملات متعدد، در رتبه بندی از دفتر پسر، صندوقدار، خدمتکار، راننده تاکسی و شاگرد نجار، معلم درام برای کودکان، و خواننده و خیمه شب باز در مترو پاریس. این تجربه ساخته شده شخصیت او و نظم و انضباط خود را افزایش یافته است.

سریال الکاپو

پس از کار در تئاتر برای چندین سال، او را به کار روی صفحه نمایش خود را بر روی تلویزیون های منطقه ای را با صابون اپرا “Vidas robadas”، به دنبال آن در کمدی “Gente fresca”، که به او اعطا جایزه خود را برای اولین بار به عنوان بهترین بازیگر نقش اول مرد منطقه ای در جشنواره سینمایی د آغاز شده Cartagena (Cartagena جشنواره بین المللی فیلم) در سال ۱۹۹۶٫ این شناخت منجر به این گردد که او برای تبدیل شدن به بخشی از یکی از مهم ترین سری در تلویزیون ملی در کلمبیا: “لا mujer دل presidente”، نقش که منجر به مارلون برنده چندین جایزه را به عنوان بازیگر نقش اول مرد دستیابی به موفقیت و بازیگر نقش مکمل مرد در سال ۱۹۹۷٫

مارلون، یک مرد خارج از منزل پدر و چهار فرزند: برایان، گابریلا، ساموئل و لونا است، چقدر احترام به خواسته های حرفه ای متقاعد و چهارده سالهای گذشته تا به شرکت در بازدید های تلویزیون بزرگ مانند: “لا حماسه negocio د فامیلیا “،” Pandillas Guerra Y پاز “،« ال Ventilador “،” گناه tetas paraiso یونجه “،” ال feliz matrimonio ماه گذشته “،” Regreso guaca لا؟ و اخیرا “ال Capo”.

سریال الکاپو

تا به امروز، او در هفت فیلم، از جمله «ال ری» شرکت کرده اید؟ (۲۰۰۴)، “سونار هیچ ندا cuesta” (یک تن از شانس، ۲۰۰۶)، با این که او به دست آمده اولین جایزه بین المللی خود را در سینمایی جشنواره Internacional د که د Cartagena 2007 برای حمایت از بازیگر نقش اول مرد و “Perro آمده perro؟؟ (سگ خورد و سگ، ۲۰۰۸)، مفتخر است با ۲۱ جایزه بین المللی، که پنج تن از آنها به مارلون مورنو اعطا شد.

مارلون مردد برای آرامش حومه بیش از عجله از یک شهر بزرگ، او عاشق گذراندن وقت با همسر و فرزندانش، بازی تنیس و رفتن به سینما، به ویژه برای لذت بردن از تولیدات آمریکای لاتین است.
مهارت نوازنده

مهارت های عملکرد: Voiceover
مهارت های ورزشی: تنیس
لهجه ها: اسپانیولی
گفتاری زبان: اسپانیایی

جوایز الکاپو

گوادالاخارا فیلم جشنواره، بهترین بازیگر نقش اول مرد، ۲۰۰۸
Gramado برزیل فیلم جشنواره، بهترین بازیگر نقش اول مرد، ۲۰۰۸
جوایز ملی فیلم، بهترین بازیگر نقش اول مرد، ۲۰۰۸
Bogocine جایزه طلایی بهترین بازیگر نقش اول مرد، ۲۰۰۹
هند کاتالینا جوایز بهترین بازیگر نقش اول مرد، ۲۰۱۰
تلویزیون سالانه Novelas جوایز بهترین بازیگر نقش اول مرد برای مجموعه تلویزیونی، ۲۰۱۰

عکس های سریال الکاپو 3 و داستان سریال Elcapo 3

سریال برگ ریزان

مطالب مشابه را ببینید!