تجاوز دو جوان شیطان در سه ساعت به دختر مست! +عکس

تجاوز

تجاوز چندین باره پسران شیطان صفت به دختر جوان

2 پسر شیطان صفت به نام های ” توماس الیور” و “ساموئل بامبریج” به دنبال تجاوز بیمارگونه خود به دختر 18 ساله، در مجموع تنها به 13 سال زندان محکوم شدند.

این 2 پسر فاسد، دختر 18 ساله  مست را از  یک کافه  به نام”سالویشن” در شهر یورک واقع در انگلیس،دزدیدند و به آپارتمان خودشان بردند. آنها در خانه شان 3 ساعت به این دختر نوجوان را مورد تجاوز وحشیانه خود قرار دادند.

قاضی دادگاه مرکزی یورک این 2 پسر را محکوم کرد و به خبر گزاری ها گزارش داد،زمانی که دختر قربانی ازحالت گیجی مستی خارج می شود خود را در یک اتاق عجیب با 2 مرد بیگانه می یابد.

دختر قربانی در دادگاه حضور پیدا کرد و درباره این حادثه دلخراش اظهار کرد: از زمان  این حادثه کابوس های شبانه مرا رها نمی کنند. صحنه هایی مبهم اما وحشتناکی که از این حادثه در ذهنم نقش می بندد ،مرا دیوانه کرده است.من چاره ای نداشتم و مجبور شدم شغل خود را رها کنم. من دائما با خود جدال می کنم تا بتوانم به زندگی عادی ام باز گردم اما فکرهای حادثه ترسناک لحظه ای مرا رها نمی کنند.

او در ادامه بیان کرد: احساس می کنم هویت خود را گم کرده ام .دیگر نمی توانم  مانند گذشته ها لبخند بزنم و یا با صدای بلند بخندم.حتی دیگر نمی توانم مانند قبل با مردم معاشرت کنم.

او درادامه گفت که تا چه حد بعد از این تجاوز وحشتناک، درباره سلامتی‌اش و پیامد های رابطه جنسی که این 2 شرور با او داشتند هراس دارد .

این دختر که نامش فاش نخواهد شد ، به روزنامه ها گفت: آنها افرادی وحشی و بیمار هستند که توانستند همچین عمل کثیفی مرتکب شوند.آنها باید به خاطر نابود کردن زندگی ام به بدترین نحو مجازات شوند.

وکیل متهم”بامبریج” به نام “گرالدین کلی” به خبرگزاری ها گفت: این پسر بعد از محکوم شدن و حکم زندانی که به او داده شد، دیگر احساس می کند زندگی اش به پایان رسیده است. او حتی تلاش کرد تا در جلسه دادگاه خود را بکشد.

در رابطه با متهم متجاور دیگر به نام “الیور” ، وکیل او به نام ” لارا ادی ” بیان کرد: او یک مهندس موفق با آینده ای روشن بود. اما اکنون با افشای جرم وحشتناکی که او مرتکب شده، هر 2 شغل و تمام دوستانش را از دست داده است.

با وجود اقدام وحشتناکی که این 2 پسر مرتکب شده اند اما حکمی که دادگاه به آنها داده ،کاملا ناعادلانه  اعلام شده است.

“بامبریج” 22 ساله اهل شهر یورک انگلیس ، تنها برای 7 سال به خاطر این تجاوز زندانی خواهد شد و “الیور” 20 ساله نیز برای 6 سال زندانی شد.

دادگاه اعلام کرد در سابقه و تشخیص هویت این 2 نفر تا آخر زندگی شان ،نام متجاوزین جنسی  ثبت خواهد شد.

 

مطالب مشابه را ببینید!