مجله تاپ ناز / فرهنگ و هنر / اخبار هنرمندان / جانی دپ از همسر زیبایش امبر هرد جدا شد! +عکس

جانی دپ از همسر زیبایش امبر هرد جدا شد! +عکس

جانی دپ از همسر زیبایش امبر هرد جدا شد! +عکس

جانی دپ بازیگر محبوب هالیوود از همسر جذابش امبر هرد جدا می شود. همسرش امبر هرد 30 سال سن دارد و جانی دپ 22 سال از او بزرگتر است.

 

جدایی جانى دپ و زنش امبر هرد

جانى دپ ٥٢ ساله و همسرش امبر هرد ٣٠ ساله بعد از يك سال زندگى مشترك از هم جدا شدند! بر اساس خبرهاى منتشر شده امبر درخواست طلاق داده است و اين طلاق توافقى نبوده است.

امبر دليل جدايش را تفاوت هاى غير قابل حل اعلام كرده و درخواست حمايت بعد از طلاق كرده است, بنابر خبرها او تنها دو روز بعد از مرگ مادر جانى درخواست طلاق داده است!

جانى دپ كه دارايى به ارزش ٤٠٠ ميليون دلار دارد با كمك وكيلش از قاضى اين پرونده خواسته است كه درخواست حمايت امبر را رد كند!
عکس جانی دپ و امبر هرد

جانی دپ از همسر زیبایش امبر هرد جدا شد! +عکس

 

یك منبع نزديك به آنها همچنين گفته آن دو رابطه بسيار تلخى داشتند و دليلش رابطه بسيار بد و جنگ بين امبر و خانوداه جانى بوده است. مادر جانى از امبر متنفر بود و معتقد بود او با پسرش بسيار بد رفتار ميكند و فقط به خاطر پول و پيشرفت حرفه خودش با پسرش ازدواج كرده است.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

4 دیدگاه ها

  1. عرضه نگه داشتن جانی رو نداشت

    مادر جانی حق داشته

    امبر نتها خوشگل نیست بلکه خیلی زشته. بدون میکاپ اصلا نمیشه بهش نگاه کرد. بی روح

  2. خاک تو سرجانی دپ که دختر به این خوشکلی و نازی از دست داد. لیاقت نداره با دختری به این جوونی باشه

  3. اه اه دختره ی احمق.واقعا به نطرم به خاطر شهرت و پول بیشتر با جانی عزیزم ازدواج کرد.وگرنه برای چی با این همه اختلاف سن درخواست ازدواجشو قبول کرد؟ تازه خانوم فهمیده هیچ وجه اشتراکی با هم ندارن؟ همون بهتر جانی از شرش خلاص شد. دختره ی افریطه ی شیر برنج زشت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *