گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / مطالب جالب / عجیب ترین ها / جنینی وحشتناک که از شکم پسر ایرانی خارج شد+تصاویر

جنینی وحشتناک که از شکم پسر ایرانی خارج شد+تصاویر

یک جنین از شکم جوان ایرانی خارج شد.

انتخاب : این توده که از بدن بیمار خارج شده و هم اکنون در بیمارستان شهید باهنر نگهداری می شود دارای جمجمه، ستون فقرات، مو، دندان، ناخن و پوست و بسیار شبیه یک نوزاد است. هم اکنون حال پسر ۲۲ ساله خوب گزارش شده است.

 این پسر ۲۲ ساله که در یک تولد دو قلویی به دنیا آمده است. این تصور را در گروهی از پزشکان ایجاد کرده که این فرد در زمان جنینی یک جنین دیگر را در بدن خود جای داده و پس از تولد به مرور جنین دوم در بدن دیگری رشد کرده و درنهایت به این شکل در آمده است.

 این درحالی است که این بیمار صبح با علام حالت تهوع، استفراغ به بیمارستان مراجعه کرده است و درنهایت به دلیل شدت شکم درد بستری شده و پس از آزمایشهای پزشکی مورد عمل جراحی قرار گرفت.

 یکی از اعضای کادر پزشکی این بیمار درخصوص توجیه پزشکی این پدیده نادر گفت: بلافاصله بیمار که دچار درد شدید از ناحیه شکم بود مورد عمل جراحی قرار گرفت و توده ای از شکم این بیمار خارج شد.

 وی اعلام داشت که خانواده این پسر می گویند از سن شش ماهگی وجود یک تومور در بدن این فرد تشخیص داده شد اما چون مشکل خاصی ایجاد نکرده بود پیگیری نشد اما از سه سال پیش رشد این توده بیشتر شد و درنهایت موجب شد این جوان دچار دردهای طولانی شود. وی افزود: در نهایت پس از دو ساعت عمل جراحی و استفاده از کادر جراحی مجرب این توده از شکم این جوان خارج شد.

 یک پزشک کرمانی گفت: هر چند که احتمال وجود یک جنین در بدن جنین دیگر و رشد تدریجی آن وجود دارد اما امکان علمی تر این است که این توده در واقع یک تراتما متشکل از لایه های مختلف جنینی باشد که در بدن این فرد رشد کرده باشد.

 این پزشک افزود: جنین از سه لایه تشکیل می شود اما این توده به احتمال زیاد متشکل از لایه “اکسترودرم” است که موجب رشد پوست، دندان، ناخن است اما این توده ها می تواند شامل “مزودرم” عضو و استخوان نیز باشد و در مواردی شامل لایه “اندرودرم” شامل روده و بافتهای لوزالمعده ای نیز هست.

 وی گفت: این توده در سنین ۲۰ تا ۴۰ سال مشاهده می شود و یک تراتما بالغ می تواند شامل سه لایه باشد. این توده می تواند در سینه و شکم رشد کند و تنها راه درمان جراحی است

7 دیدگاه ها

 1. چه وحشتناک !!!!!!
  به حق چیزای ندیده و نشنیده …
  اصلا با عقل جور در نمیاد خیلی وحشتناکه ووووووووووی

 2. به حق چیزای ندیده و نشنیده …
  اصلا با عقل جور در نمیاد خیلی وحشتناکه ووووووووووی

 3. میلااااااد جوون
  کپی کردی ارررره ؟؟؟؟؟

 4. موبه تنم سیخ شد اییییییییییییییییییییییییییی

 5. نه بخدا لیلا جون ،این ادمین با من فکر کنم مشکل داره، نظر میدم ، یا ثبت نمیکنه ، یا اینطوری ….. من یه چیز دیگه نوشته بودم ،،،

 6. اخر زمانه ، خدااااااااااااااااا این دیگه چیه ،

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *