مجله تاپ ناز / مطالب جالب / عجیب ترین ها / درختانی وحشتناک که جیغ می کشند+تصاویر

درختانی وحشتناک که جیغ می کشند+تصاویر

بروز یک پدیده عجیب در یکی از روستاهای اطراف مشهد باعث وحشت ساکنان وکسانی شد که از ان منطقه عبور می کنند.

به گزارش قدس‌آنلاین این روستا که در جنوب شهر مشهد و در فاصله 8 کیلومتری از این شهر واقع شده، حاکی است که مدتی است شب هنگام صدایی عجیب و وحشت اور از درختان به گوش می‌رسد که تا کنون سابقه نداشته است.
بنا بر این گزارش , صدای شبیه صوت یا جیغ که از درختان این منطقه توریستی به محض تاریک شدن هوا به گوش می‌رسد باعث شده تا گردشگران از این منطقه که ابتدای جاده روستای سربرج است؛ فراری شوند.
 
این منطقه توریستی در جاده ای که از جنوب مشهد به سمت کوههای بینالود ومشخصا روستای دیدنی مغان وغار ان منتهی میشود, واقع شده که به کوههای خلج در مشهد شهرت دارد .
برخی از ساکنان ان منطقه این صدا های وحشت اور را از ملخهایی میدانند که به این منطقه هجوم اورده و شبها به درختان پناه میبرند , برخی نیز عواملی ناشناخته از جمله تغییرات آب وهوایی را دلیل بوجود امدن این صداها عنوان میکنند.
این منطقه که دردره رودخانه ای واقع شده که یکی از سرچشمه های سد طرق میباشد , هرساله در این فصل خشک میشد , اما امسال همچنان دارای اب میباشد وهمین امر باعث جلب مردم وبه تبع ان ترس انها از این پدیده شگفت انگیز شده است .
صداهایی که از درختان این منطقه به گوش میرسد هیچ شباهتی به صدای جیر جیرک نداشته و صدای باد نیز نمیباشد , چزا که خبرنگار ما در شرایطی این صدا ها را شنید که حتی برگ یک درخت هم به دلیل باد تکان نمیخورد .
درعین حال هیچ پدیده ای غیر طبیعی نیز در منطقه به چشم نمیخورد , اما در لابه لای درختان و همچنین علفزارهای اطراف ان میشد هچوم ملخها را مشاهده کرد .
خبرنگار ما تصاویری نیز از این منطقه توریستی تهیه کرده که اکنون دیگر شبها حتی برای کسانی که از جاده منتهی به ان عبور میکنندهول انگیز شده است.

 


[امتیاز دهنده: 1 نفر و میانگین امتیاز: 3]

16 دیدگاه ها

 1. چه با حال من دوست دارم برم از نزدیک خودم بشنوم.

 2. کار خودیه ، میخوان کسی اونور نره

 3. شايدحق با ميلادجان باشه شايدم جن زده شده ولى ناشناس عزيز خواهش ميکنم تو با اين حالت نرى يوقت ميترسى برات ضرر داره خداکنه زودتر خوب بشى

 4. نه منیر جون به گفتنم چرا نگاه میکنی عزیزم خودم میدونم برم سکتهرو زدم.

 5. خب خداروشکرعزيزم که نميخواى برى فکر ديونه شدى به سرت زده ميخواى خودکشى کنى که ميخواى برى!!

 6. نه بابا اهل خودکشی نیستم
  همون خودم قراره به مرگ طبیعی بمیرم.

 7. خدا نکنه ، انشاالاه 100 سال زنده باشی ،،،،، ببخشید 120سال

 8. مرسی عزیزم
  ایشالا شمام 120سال زنده باشی.

 9. اين حرفا چيه عزيزم خدانکنه مرگ دست خداست اگه اميد داشته باشى همه چى حله ولى با نااميدى آدم سالم هم مريض ميشه از پا در ميادحق با ميلاد جان انشاللش120سال زنده باشى

 10. بله مرگ دست خداست منم ناامید نیستم بالاخره یه روز میمیرم دیگه دیر یا زود برا من فرقی نمیکنه مهم اینه که آدم خوبی باشم که اونم خدا کنه باشم.

 11. وووووووووووووووووووووووی تسیدم بابا جون
  اخر زمانه به ولللا

 12. اه اه چقدر تارف میکنن این 3 نفر
  شاید شبا یکی گازشون میگره جیغ میکشن !!!!

 13. راس میگی شایدم دلیل همینه که میگی هههههههههه

 14. تو چى ميگى آقا دانيال نکنه خودت گازشون ميگيرى؟؟؟؟!!!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *