رابطه جنسی پنهانی زن با دوست شوهرش که به قتل شوهرش انجامید!

زنی که با دوست شوهرش رابطه جنسی پنهانی داشت به دردسر افتاد. این زن با همدستی دوست شوهرش تصمیم گرفت که شوهرش را بکشد. دوست پسر این زن به قصاص  و خودش به 15 سال زندان محکوم شد.

رابطه جنسی پنهانی این زن با دوست شوهرش

سحرگاه سی و یکم شهریور سال ۹۲ زن جوانی به نام کلثوم با پلیس ملارد تماس گرفت و از خودکشی شوهر ۴۵ساله اش به نام فرود خبر داد. پلیس وقتی به خانه این زن رفت با جنازه مرد میانسال روبه رو شد که یک باند دور گردنش پیچیده شده بود.

زن ۳۰ساله گفت: صبح وقتی از خواب بیدار شدم و به اتاق رفتم با جنازه حلق آویز شوهرم روبه روشدم. من که ترسیده بودم باندی را که شوهرم خودش را با آن حلق آویز کرده بود بریدم و جنازه را پایین آوردم. همان موقع با برادر شوهرم تماس گرفتم.

به دنبال اظهارات این زن جنازه با دستور قضایی به پزشکی قانونی منتقل شد. وقتی پزشکی قانونی در گزارشی علت مرگ را مسمومیت با سم و خفگی اعلام کرد پرونده رنگ و بوی جنایی به خود گرفت و همسر قربانی به عنوان نخستین مظنون بازداشت شد.

کلثوم سعی داشت خودش را بی گناه نشان دهد اما در مسیر بازجویی به کشتن همسرش با همدستی یک مرد۵۰ ساله به نام مروت اعتراف کرد.این زن گفت: مروت سر خیابانمان میوه فروشی داشت و رفیق شوهرم بود. او چند بار به خانه مان آمد تا با شوهرم تریاک بکشد. پس از مدتی مروت به من ابراز علاقه کرد و من که دل خوشی از شوهرم نداشتم ارتباطم را با او ادامه دادم.

وی ادامه داد: پاییز سال ۹۰ شوهرم به رابطه پنهانی من و مروت مشکوک شد. به همین خاطر مرا مجبور کرد تا مروت را با نقشه از پیش طراحی شده به خانه مان دعوت کنم. وقتی مروت به خانه مان آمد شوهرم که پشت مبل پنهان شده بود به او حمله کرد و با تهدید چاقو دست و پایش را بست. شوهرم با سیخ داغ مروت را شکنجه داد و بدنش را سوزاند. بعد از این ماجرا مروت کینه شوهرم را به دل گرفت و به فکر انتقام افتاد.

همچنین : رابطه بی‌شرمانه دختر جوان با پسر 4 ساله+عکس

کلثوم در تشریح جزییات جنایت گفت: شوهرم می خواست مرا طلاق بدهد به همین خاطر ماجرا را با مروت در میان گذاشتم و او گرد سفیدی به من داد تا در غذای شوهرم بریزم. من گرد سفید را به خورد شوهرم دادم که بیهوش شد . همان موقع مروت به خانه مان امد و شوهرم را خفه کرد. سپس جنازه اش را حلق آویز کرد تا پلیس را گمراه کند و همه فکر کنند شوهرم خودکشی کرده است.

به دنبال اعتراف های تکان دهنده این زن، مروت بازداشت شد و به قتل اعتراف کرد.متهمان در حالی پای میز محاکمه ایستادند که پدر قربانی از سوی دو نوه اش برای عاملان جنایت حکم قصاص خواست.سپس مروت پشت تریبون دفاع ایستاد و به سوالات هیات قضایی پاسخ های بی ربط داد. او گفت: فرود خودکشی کرده و مرگ او هیچ ارتباطی با من ندارد.

وی درباره اینکه چرا دو سال قبل از این ماجرا از سوی فرود شکنجه شده بود گفت: کلثوم مدتی بود که با من تماس می گرفت و مزاحمم می شد. او از من پول می خواست. تا اینکه به خاطر رفاقتی که با شوهرش داشتم ۵۰۰ هزار تومان به او دادم. ولی مزاحمت های کلثوم تمامی نداشت. تا اینکه او یک روز مرا به خانه اش دعوت کرد.

شوهرش با چاقو مرا تهدید کرد و خواست تا ۳۰ میلیون تومان به او بپردازم. چون گفتم پولی در بساط ندارم فرود و همسرش با سیخ داغ مرا سوزاندند و از صحنه های شکنجه فیلم گرفت. می خواستم از آنها شکایت کنم اما منصرف شدم تا اینکه دو سال بعد فهمیدم فرود خودکشی کرده است.

کلثوم نیز منکر معاونت در قتل شد و گفت: شوهرم خودکشی کرده و من دستی در قتل او ندارم. برادر شوهرم مرا تهدید کرده بود تا در اداره آگاهی به دروغ بگویم با مروت نقشه قتل شوهرم را کشیده ام.در پایان آن جلسه هیات قضایی وارد شور شد و مروت را به قصاص و کلثوم را به ۱۵سال زندان محکوم کرد. حکم زندان کلثوم در دیوان عالی کشور تایید شد

اما قضات دیوان عالی کشور حکم قصاص مروت را شکستند و پرونده را برای رسیدگی دوباره به شعبه هم عرض ارسال کردند.مروت دیروز در شعبه چهارم دادگاه کیفری یک استان تهران پای میز محاکمه ایستاد و گفت: من هیچ وقت در هیچ کدام از مراحل بازجویی ها به قتل اعتراف نکرده ام چون واقعا دستی در این قتل نداشتم.

چون کلثوم و شوهرش با هم اختلاف داشتند و قرار بود صبح روز بعد به دادگاه بروند و از هم جدا شوند او خودش به تنهایی شوهرش را کشت ولی بی دلیل پای مرا به این پرونده کشاند.وی در پاسخ به سوال قاضی درباره اینکه بعد از سوی فرود و همسرش مورد شکنجه قرار گرفتی چه کردی پاسخ داد؟ من به مشهد رفتم و شکایت این زوج را به امام رضا بردم. به همین خاطر دیگر به فکر انتقام از آنها نبودم تا اینکه شنیدم فرود خودکشی کرده است.

کلثوم نیز که به عنوان مطلع در دادگاه حاضر بود گفت: من وقتی بیدار شدم با جنازه حلق آویز همسرم روبه رو شدم و نمی دانم چه کسی او را کشته است.وی درباره شکنجه مروت نیز گفت: وقتی شوهرم به رابطه پنهانی من و مروت پی برد او را به خانه مان کشاند و شکنجه اش کرد. من فقط از لحظه های شکنجه فیلمبرداری می کردم.

در پایان این جلسه هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

مطالب مشابه را ببینید!