خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار ورزشی / رسانه های پرتغال هم از رونالدو انتقاد کردند

رسانه های پرتغال هم از رونالدو انتقاد کردند

برخي از مطبوعات پرتغال از کاپيتان تيم ملي اين کشور بخاطر توجه به مسائل جانبي در حين يورو 2012 انتقاد کردند.

در چند روز گذشته دامنه انتقاد رسانه هاي پرتغال از تيم تحت رهبري پائولو بنتو افزايش يافته است. پس از بازي نامطلوب اين تيم مقابل ترکيه که با باخت 3 بر يک همراه شد، انتقاد ها عليه کادر فني و بازيکنان شدت گرفت. در اين ميان برخي از رسانه ها از جمله روزنامه پرتيراژ «رکورد» به انتقاد از کريستيانو رونالدو پرداختند و از بازي و حاشيه هاي وي انتقاد کردند.

نشريه فوق دو روز پس از شکست از ترک ها نوشت: کريس هنگامي که همراه با تيم ملي وارد تمرينات آماده سازي براي يورو 2012 شد، اظهار کرد بازيکن متفاوتي با گذشته شده و تمام تمرکز خود را معطوف حضوري مطلوب و شايسته کرده است. او مرتب تکرار مي کرد از نظر شخصيتي متحول شده و تلاش خواهد کرد تا بازوي قوي براي بنتو در تيم ملي باشد اما در خلال چند روز گذشته کساني که به اردوي تيم ملي رفت و آمد کردند ، متوجه شدند کاپيتان ما همچنان غرق در حواشي است.

اين نشريه افزود: در شرايطي که پس از شکست مقابل ترک ها هر يک از بازيکنان در جست و جوي يافتن راهي براي رفع اشکال هاي فني خود در زمين بودند، فرمانده داخل زمين پرتغال در انديشه تغيير چهره بود. او به جاي بازي به فکر تغيير مدل مويش بود. گويا براي او مدل جديد لباس يا مو بيشتر از بازي در تيم ملي اهميت دارد.

تيم پرتغال در يورو 2012 با آلمان، هلند و دانمارک همگروه است.

دور نهايي جام ملت ها از فردا (جمعه) با شرکت 16 تيم در 4 گروه 4 تيمي آغاز خواهد شد.

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

اولین دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *