مجله تاپ‌ناز‌

عکس وحشتناک لب های دختر پس از کشیدن رژ لب!

زن سیاه پوست جوان که رژ لب با برند معروف را استفاده کرده بود پس از بیدار شدن از خواب با صحنه وحشتناکی روبرو شد

رژ لب باعث چهره وحشتناک زن جوان شد

این زن که با عوارض وحتشناک این رژ لب روبرو شد، تصمیم گرفت عکس های چهره وحتشناکش را بعد از استفاده از این رژ لب در اینتنرت به اشتراک بگذارد تا دیگران نیز از عوارض این نوع رژ لب با خبر شوند.

او در بخشی از صحبتهایش گفت : صبح زود بود که با احساس خفگی در خواب بیدار شدم و متوجه عوارض وحشتناک یک وسیله ی کوچک آرایشی گشتم.

عکس وحشتناک لب های دختر پس از کشیدن رژ لب!

عکس لیلی قبل از  حساسیت به رژلب

عکس وحشتناک لب های دختر پس از کشیدن رژ لب!

عکس لیلی بعد از حساسیت به رژلب

” لیلی سلپاترا ” اهل فلوریدا در روزهای گذشته دچار تغییر دگرگون کننده ای در چهره اش شده است ، او که از یک فروشگاه معتبر رژلبی را خریداری کرده بود حالا از این خرید سخت پشیمان شده است. این زن در همان روز اول استفاده از رژلب برند “queen collection ” به دلیل حساسیت دچار مشکل شد.

عکس وحشتناک لب های دختر پس از کشیدن رژ لب!

حساسیت شدید به رژلب

او در این رابطه نوشت : اولین روزی که از این رژلب استفاده کردم هیچ مشکلی نبود ، شب را با خیال راحت خوابیدم تا اینکه صبح با احساسی عجیب و آزار دهنده از خواب بیدار شدم ، وقتی مقابل آینه ایستادم نمی دانستم چه اتفاقی افتاده است و چه چیزی باعث ورم شدید لب من شده است تا اینکه به سرعت به درمانگاه رفتم و در آنجا پزشک من را متوجه عوارض استفاده از نوعی رژلب کرد. در تصاویر منتشر شده ” لیلی” را با چهره ای مضطرب و در بیمارستان مشاهده می کنید که به همراه این عکس ها ویدیویی نیز منتشر شده بود که اشکها این زن جوان در بخشی مانع از صحبت کردن او می شود. او هم اکنون تحت درمان است تا اینکه بالاخره راهی امیدوارکننده برای رهایی از تورم شدید لبش بیابد.

خفگی در خواب بعد از کشیدن رژلب زن جوان

مطالب مشابه را ببینید!