قتل عام خاوادگی به دلیل رابطه نامشروع برادرزاده

قتل عام خاوادگی به دلیل رابطه نامشروع برادرزاده

عموی خانواده فهمید که برادرزاده اش رابطه جنسی نامشروع دارد و به همین علت خانواده برادرش را قتل عام کرد. این اتفاق در یکی از روستاهای خرم آباد اتفاق افتاد. این قاتل پس از 6 ساعت دستگیر شد.

رابطه جنسی نامشروع برادرزاده و قتل عام توسط عمو

خبر حوادث : سعید رازانی دادستان عمومی و انقلاب مرکز لرستان با اشاره به دستگیری قاتل فراری جنایت هولناک خانوادگی خرم آباد اظهار کرد: روز گذشته حوالی ظهر گزارشی مبنی بر درگیری فامیلی در یکی از روستاهای اطراف خرم آباد که در اثر آن ۴ نفر به قتل رسیدند، به دادستانی واصل شد.فرد قاتل پس از درگیری با اعضای یک خانواده، در نهایت سه فرد بزرگسال و یک کودک ۸ ساله را با اسلحه کلاشینکف به قتل رسانده است.

این مقام قضایی اظهار کرد: در همان تحقیقات مقدماتی مشخص شد که قاتل با مقتولان نسبت خویشاوندی داشته و انگیزه اصلی قتل نیز رابطه نامشروع بوده است.رازانی ادامه داد: با وجود تیم متخصص انتظامی و قضایی در کمتر از ۸ ساعت فرد قاتل که پس از جنایت به کوه‌های اطراف فرار کرده بود دستگیر شد.

رازانی در پایان با بیان اینکه همدست قاتل که پسر او هست در حال حاضر فراری است، گفت: قصد و اراده دستگاه قضا در این پرونده همچون گذشته رسیدگی قاطع و سریع است و از هموطنان تقاضا می شود که به شایعات توجه نکرده و فقط اخبار را از طریق مراجع معتبر دریافت کنند.

تحقیقات پلیسی نشان از آن داشت که عاملان جنایت در این قتل عام خانوادگی با اسلحه کلاشینکف دست به جنایت زده اند و یکی از مقتولان نیز به طرز فجیعی به قتل رسیده است.تجسس های پلیسی در گام بعدی مشخص شد که قتل از سوی عموی خانواده صورت گرفته است که وی پس از جنایت همراه پسرش پا به فرار گذاشته اند.

ردیابی های پلیسی برای دستگیری عاملان این جنایت کلید زده شد و ماموران پس از ۸ ساعت موفق شدند متهم را که به کوه های اطراف شهر خرم آباد فرار کرده بود دستگیر کنند.کارآگاهان در ادامه پی بردند که پسر عامل جنایت نیز در این قتل عام نقش داشته که پس از جنایت پا به فرار گذاشته است و تحقیقات برای دستگیری همدست قاتل ادامه دارد.

عامل جنایت در اعترافاتش ادعا کرده که یکی از اعضای خانواده برادرم در سناریوی سیاهی اقدام به رابطه نامشروع با یکی از اعضای خانواده ام کرده و زمانیکه متوجه این ماجرا شدم تصمیم به قتل گرفتم و این جنایت زمانی رخ داد که راز این رابطه نامشروع بین اعضای خانواده پخش شده بود.بنا به این گزارش، تحقیقات فنی برای دستگیری همدست قاتل ادامه دارد

همچنین : ماجرای دوستی و رابطه جنسی با زن عمو که عاقبتی تلخ داشت!
مطالب مشابه را ببینید!