مجله تاپ‌ناز‌

معرفی بهترین کارها و شغل ها در منزل برای داشتن درآمد بیشتر

معرفی بهترین کارها و شغل ها در منزل برای داشتن درآمد بیشتر

اگر به دنبال شغل دوم هستید می توانید کار در منزل را تجربه کنید. خیلی از شغل های خوب و پر درآمد هستند که می توانید در منزل انجام دهید. در این مطلب شغل های درآمدزای خانگی را به شما معرفی می کنیم.

 

10 راه کسب در آمد در خانه, شغل های درآمدزا در منزل

پیش از اختراع اینترنت، تنها فرصتهای شغلی برای آن دسته از افرادی که دوست داشتند کاری خانگی انجام دهند، ایفای نقش پدر و مادری،انجام کارهای هنری، یا ساختن صنایع دستی بود.

کارآفرینی در منزل آن هم در عصر اینترنت دیگر یک آرزوی محال نیست. بنا بر این اگر به عنوان پدر یا مادر مجبور هستید در منزل بمانید، به این معنی نیست که دیگر نمی توانید از لحاظ مالی به خانواده تان کمک کنید. برای آن که بتوانید در خانه نیز از لحاظ مالی مفید باشید، کسب و کار یا کارآفرینی در منزل تان باید شرایطی را نظیر برنامه ی زمان بندی انعطاف پذیر ، حداقلِ برخورد با مشتری ، و تناسب با سبک زندگی تان داشته باشد.

بهترین کار در منزل برای شما

در ادامه به 10 بهترین پیشنهاد برای کارآفرینی در منزل اشاره می کنیم که قطعا مناسب حال پدران و مادرانی است که مجبور هستند در خانه بمانند.

1. مکتوب کردن دستورات پزشکی

مکتوب کردن دستورات پزشکی گزینه ی بسیار مناسبی است برای آدم هایی که تسلط به زبان دارند و در تایپ کردن نیز ماهر هستند. بسیاری از پزشکانی که با کمبود وقت مواجه هستند، ترجیح می دهند دستورات و توصیه ّهای شان را به صورت شفاهی ضبط کنند، و این صداهای ضبط شده باید مکتوب شوند. این کسب و کار هزینه های اندکی دارد و همین طور به حداقل امکانات نیاز دارد.

2. حسابداری

حسابداری امکان ایجاد زمان بندیِ انعطاف پذیری را به والدینی که مهارت های مالی بیش تری دارند، ارائه می کند. شما می توانید با اخذ نمایندگی از موسسات حسابداری، خدمات مالیاتی یا حسابداری را به اهالی محل تان ارائه کنید، یا شرکت خودتان را در خانه راه بیندازید.

3. نگهداری از کودکان

نگهداری از کودکان به شما این امکان را می دهد که در کنار مواظبت از کودکان خودتان در منزل، نگهداری از کودکان افراد دیگر را نیز عهده دار شوید. این کسب وکار گزینه ی مناسبی برای والدینی است که تجربه ی خوبی در زمینه ی نگهداری از کودکان دارند.

4. سبدهای هدیه

با ساخت و فروش سبدهای هدیه ی سنتی، می توانید از مهارت های خلاقانه تان در ایجاد یک کسب و کار به خوبی بهره بگیرید. این سبدها می توانند یک سبد میوه ی ساده باشد یا سبدهای کاربردی بزرگ و پیچیده.

5. شمع سازی و کارهای هنری

تولید شمع و دیگر کارهای هنریِ دستی یکی از بهترین راه هایی است که حتی می توانید کودکان تان را نیز با آن مشغول کنید. اگر در کارهای دستی و ساخت اشیای زیبا ماهر هستید، می توانید این کارها را به کودکان تان نیز آموزش دهید، و به راحتی این کارهای هنری را به دیگران بفروشید.

 

6. تهیه ی غذای بیرون بر

این کار می تواند بسیار مناسب حال والدینی باشد که عاشق آشپزی هستند و از آن لذت می برند. همه ی این کار را می توانید در منزل تان انجام دهید و هم زمان مواظب کودکان تان نیز باشید، و فقط اگر نیاز خرید مواد اولیه داشته باشید، با صرف کم ترین زمان ممکن آنها را از بیرون تهیه کنید به خانه بازشد.

7. محاسبه ی درخواست صورت حساب های پزشکی برای ارائه به بیمه

این کار نیز فرصت دیگری است که می توانید از توانایی ها و تجربه های حسابداری تان به عنوان شغل ثابت در خانه استفاده کنید. برای والدینی که مشغول نگهداری از کودکان شان هستند و مهارت های نیز در حوزه ی حسابداری دارند، این شغل فرصت های بسیاری فراهم می کند.

 

8. انجام کارهای تایپی

انجام کارهای تایپی به صورت آزاد یکی از بهترین راه هایی است که می توان از طریق آن در خانه کسبِ درآمد کرد. حتی در زمانه ای که همه جا پر از رایانه است، هم چنان تقاضا برای تایپیست های ماهر وجود دارد.

9. کتاب های رایانه ای

انتشار کتاب های رایانه ای روش دیگری است که می توانید دانش تان را به بازارهای وسیعی عرضه کنید. می توانید کتاب های رایانه ای را در موضوعات مختلف بنویسد و بفروشید. اگر در خانه تان تردستی می کنید یا در کسب و کار خانگی موفق هستید، می توانید با تولید کتاب های رایانه ای اسرار کار های تان را با دیگران نیز در میان بگذارید.

10. بازاریابی اینترنتی

بازاریابی اینترنتی نیازی به برخورد مستقیم با مشتری یا یافتن انبار برای نگهداری از محصولات در منزل ندارد. می توانید با یافتن شرکت هایی که محصولات مورد علاقه تان را ارائه می کنند و فروش محصولات شان از طریق اینترنت،کسب و کار اینترنتی موفقی راه بیندازید.

با این که برای کسب وکارهای خانگی فرصت های زیادی وجود دارند، ولی لازم است پیش از انتخاب آنها از کلاهبرداری ها و تقلب هایی که در این زمینه وجود دارند نیز آگاه باشید. اگر یکی از این فرصت ها بیش از حد خوب و مناسب بود، و یا به آن شک دارید، حتما مسئله ای در میان است که باید کاملا از آن آگاه باشید. حتما پیش از دست زدن به هر کاری، به خوبی در مورد آن تحقیق کنید.

در پایان، باید کسب و کارتان را به گونه ای مدیریت کنید که اختلال در کارهای دیگری که دارای اولویت های بالاتری هستند، ایجاد نکند. کسب وکارهای خانگیِ زیادی وجود دارند که برای انجام آنها به بیرون رفتن از منزل نیازی ندارید، و با آنها می توانید بیشتر وقت تان را در کنار خانواده تان بگذرانید.

بهترین کار در منزل با درآمد خوب

مطالب مشابه را ببینید!