ورود از کانال کولر به خانه همسایه برای تجاوز به زن همسایه و رابطه جنسی با وی!

%d8%af%d8%a7%d8%b1

در مورد مردی شیطان صفت که از طریق کانال کولر به خانه همسایه وارد شد و به با دو زن همسایه با زور رابطه جنسی برقرار کرد…

ماجرای مردی که به 2 نفر زن همسایه تجاوز کرد

 

تحقيقات پليس در اين باره از سال 94 به دنبال اعلام گزارشی به پلیس زرقان آغاز شد. آن روز زنی به دادگاه رفت و گفت شب گذشته مردي ناشناس او را مورد آزار و اذيت قرار داده است.

 

زن جوان در توضيح اين ماجرا اظهار داشت: نیمه شب، تک و تنها با خواهرم در خانه بوديم. در حالی که خواب بوديم با سروصدایی که ایجاد شد از خواب بیدار شده و ناگهان متوجه پسری شديم که بالای سرمان ایستاده بود.

 

زن جوان ادامه داد: مرد جوان تهدید کرد که اگر کوچکترین سر و صدایی بکنیم ما را می کشد. سپس دست ها و پاهايمان را بست. وحشت كرده بودیم و با گريه التماس مي كردیم كه رهايمان كند اما او مرا مورد آزار و اذيت قرار داد و پس از سرقت طلا و مقادیری وجه نقد از منزل فرار کرد.

 

او مرا تهديد كرد كه اگر شكايت كنم و موضوع را به خانواده ام بگويم، فيلم هایی که از من گرفته را پخش مي كند و آبرويم را مي برد. فيلم را كه ديدم وحشتم بيشتر شد. او گفت كسي جرأت ندارد از وي شكايت كند.

 

با اظهارات اين زن جوان، بازپرس تيمي از كارآگاهان پليس آگاهي را مأمور شناسايي و دستگيري مرد شيطان صفت كرد. شاکی، مشخصات متهم را چهره نگاری کرد. از سوي ديگر مأموران با كمك وی توانستند به چهره فرضي متهم دست يابند كه مطابقت تصوير چهره نگاري شده با عكس هاي مجرمان سابقه دار، نخستين سرنخ را در اختيار كارآگاهان گذاشت.

 

به اين ترتيب وی دستگير شد اما با وجود اينكه شاکی او را شناسايي كرد، جرمش را انكار کرده و مدعي شد بي گناه است.

 

در چنين شرايطي بازپرس جنايي برای وی قرار صادر و پرونده به دادگاه کیفری فارس ارسال شد. در جلسه دادگاه متهم اقرار كرد كه از طریق کانال کولر وارد منزل زن جوان شده، او را مورد آزار و اذیت قرار داده و با سرقت طلا و پول از محل متواری شده است.

 

بدین ترتیب ختم جلسه رسیدگی اعلام و هیات قضایی دادگاه کیفری، متهم را به اعدام محکوم کرد. با اعتراض به حکم صادره، پرونده به دیوان عالی کشور ارسال شد و این حکم به تايید رسید.

 

مردی که از طریق کانال کولر وارد خانه زن همسایه شد و تجاوز کرد

مطالب مشابه را ببینید!