گردشگری, سفر مدل لباس, عکس, سریال, آهنگ
مجله تاپ ناز / آماده حذف / پاسخ “پرستو صالحی” به بهرام رادان

پاسخ “پرستو صالحی” به بهرام رادان

پاسخ “پرستو صالحی” به بهرام رادان

 

30 نمای ایران:  «پرستو صالحي» كه هرچند سال يك بار به خبرسازترين بازيگر تبديل مي شود،اين بار اين جنجال را در سال 91 با انتشار يادداشتي مبني بر وجود فساد در سينما راه انداخت كه موج حمايت ها و اعتراض ها را كه بيشتر به مديريت خبرگزاري فارس بود در رسانه ها به پا كرد
پرستو صالحی
«پرستو صالحي» كه هرچند سال يك بار به خبرسازترين بازيگر تبديل مي شود،اين بار اين جنجال را در سال 91 با انتشار يادداشتي مبني بر وجود فساد در سينما موج حمايت ها و اعتراض ها را در رسانه ها به پا كرد. 

اما امروز بهرام رادان بازيگر سينماي ايران در مصاحبه اي به شدت به اين يادداشت اعتراض كرد و «پرستو صالحي» را مجبور ساخت تا به اين يادداشت پاسخ دهد كه در ادامه آمده است:

کاملا حق دارند آقای بهرام رادان هنرمند خوب کشورمون بین آن چیزی که من گفتم و آن چیزی که نوشتند.

آنقدر فاصله بود که دل هر هنرمند وارسته ای رو به درد می آورد به هر حال من بعدش کلی توضیح دادم .

ولی آنها دنبال مقاصد خود بودند .متا.سفم و من هم تمام قد در برابر هنرمندان واقعی کشورم سر تعظیم فرود می آورم به خصوص آقای رادان عزیز که آزرده شدند .

ولی من بی تقصیر بودم . حرفهایی که زدم پس نمی گیرم چرا که حرف های من ربطی به هنرمندان و فرهیختگان و ذات پاک سینما نداشت .

loading...

اولین دیدگاه

  1. میشه متن یا صوت صحبت های این خانوم رو بذارین البته هم صحبت های واقعی شان وهم صحبت هایی که پخش شده چون ظاهرا صحبت هایی که پخش شده صحبت های ایشان نبوده
    ممنون

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

بستن تبلیغ
loading...