ژیانی که تبدیل به موتورسیکلت شد!

یک برق کار فرانسوی به تازگی پرده از داستانی جالب برداشته است که در سال ۱۹۹۳ برای وی رخ داده بوده است. او در سال ۱۹۹۳ میلادی و در سن ۴۳ سالگی با یک خودروی ژیان سفری به شمال آفریقا و کشور مراکش داشت. او در حال حرکت در جاده‌ای در دل بیابانهای مراکش بوده است که به یک ایست بازرسی نظامی ارتش مراکش برخورد می‌کند. نفرات موجود در پست به او اطلاع می‌دهد که ادامه این منطقه یک محل نظامی است و او دیگر نمی‌تواند در مسیر مستقیم به حرکت خود ادامه دهد.

وی سپس در یک جاده فرعی به مسیر خود ادامه می‌دهد و سعی می‌کند با گذر کردن از درون بیابان مسیر خود را کوتاه کند. متاسفانه خودروی او دچار مشکل شده و او به تنهایی در وسط بیابان تنها می‌ماند. وی بر اساس نقشه خود متوجه می‌شود که لااقل ۳۰ کیلومتر با نزدیک‌ترین روستا فاصله دارد و نمی‌تواند با پای پیاده به روستا برسد.

موتور سیکلت ژیانی

شغل او که در زمینه وسایل برقی بود در اینجا به کمک وی آمد و او سعی کرد تا با استفاده از قطعات موجود در خودروی ژیان خود وسیله نقلیه دیگری ساخته و از مخمصه فرار کند. خوشبختانه وی در خودروی خود آب، غذا و لوازم یدکی کافی به همراه داشت. در طول ۱۲ روز او با جیره بندی آب و غذای خود و سعی در تحمل گرسنگی و تشنگی به کار مشغول شد و کلیه قطعات خودروی خود را پیاده کرده و با استفاده از موتور و سیستم تامین برق و چرخ‌های خودرو یک موتور سیکلت ساخته و توانسته بود خود را به نزدیک‌ترین روستا برساند.

موتورسیکلت
او که هم اکنون ۶۲ سال سن دارد در شمال غرب فرانسه زندگی می‌کند و به تازگی تصاویری از موتور سیکلت عجیب خود را در فضای مجازی منتشر کرده است.

مطالب مشابه را ببینید!