مجله تاپ ناز / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار اقتصادی / 18 هزار دستگاه رانا پیش فروش شد

18 هزار دستگاه رانا پیش فروش شد

خودروی رانا

ایکوپرس: پيش فروش خودرو رانا از مرز 18 هزارو 500 دستگاه گذشت که اين امر نشان دهنده توجه مردم به توليد خودرو با برند ايراني و با امنيت بالا است .

مهندس عبد اله بابايي معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو با بيان اين مطلب گفت : پيشفروش خودرو رانا از هشتم تا پانزدهم خرداد ماه سال جاري ادامه داشت .


وي افزود : پيش فروش خودرو رانا  از هشتم خرداد با وديعه پرداخت 10 ميليون تومان و موعد تحويل به انتخاب مشتري از  مهر تا آذر ماه  سال جاري آغاز شده بود .

با بايي خاطر نشان ساخت : خودرو رانا نمونه اي از يک خودرو  کاملا ايراني است .  در طراحي ظاهري ” رانا” با ارائه سيمايي متفاوت جهت معرفي برند ايران خودرو، مدرنيته و پويايي به بيننده القا مي شود بي آنکه اهداف قيمتي را تحت تاثير قراردهد.

معاون بازار يابي و فروش ايران خودرو تصريح کرد : رانا” خودرويي است با سطح ايمني خودروهاي مدرن چه در بخش ايمني فعال و چه در بخش غير فعال و بدون هيچ گونه وابستگي به خارج از کشور توليد مي شود .

وي با اشاره به اينکه خودرو رانا دوستدار محيط زيست است ، افزود : درسال توليد ملي قراراست  50 هزار دستگاه خودرو رانا توليد و روانه بازار شود که اين ميزان هم تا سقف 200 هزار دستگاه در سال قابل افزايش است .

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

اولین دیدگاه

  1. چراغهای پژو 206 صندوق دار رو عوض کردن ، به عنوان رانی ! به مردم قالب میکنند .

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *