خانه / مطالب خواندنی و اخبار / اخبار حوادث / 6 برادر با هم به دختر 6 ساله همسایه تجاوز جنسی کردند! + عکس برادران متجاوز

6 برادر با هم به دختر 6 ساله همسایه تجاوز جنسی کردند! + عکس برادران متجاوز

6 برادر با هم به دختر 6 ساله همسایه تجاوز جنسی کردند! + عکس برادران متجاوز

6 دختر که همزمان به دختر 6 ساله همسایه تجاوز کرده بودند دستگیر شدند. یکی از این 6 برادر که پشیمان شده بود نزد پدر در کلیسا رفت و اعتراف کرد که با دختر بچه 6 ساله به اتفاق برادرانش رابطه جنسی داشته است. این 6 برادر به همراه پدر و مادرشان در کارولینای شمالی زندگی می کنند.

رابطه جنسی 6 جوان به دختر کم سن و سال همسایه

خبر هنگامی که منتشر شد که یکی از برادران بزرگتر نتوانست سنگینی گناه خود را تحمل نماید و جهت اعتراف نزد کشیش کلیسای ویک فورست رفت.آقای دان هوم مسول کلیسا می گوید گناه بسیار جدی بود.در حقیقت می بایست رسوا می شدند.

به گزارش تاپ ناز اریک جکسون 27 ساله که به گناه خود اعتراف نموده است به همراه 5 برادر دیگرش به نامهای جون 25 ساله،متیو 23 ساله،ناتانیل 21 ساله،بنجامین 19 ساله و آرون 18 ساله هفته گذشته توسط کلانتری دستگیر شدند. اریک تیلی فرمانده کلانتری می گوید دختر هم اکنون 16 سال سن دارد و در کلورادو اسپرینگ زندگی می نماید.

جان جکسون 65 ساله به همراه خانمش نیتا جکسون 54 ساله نیز به جرم شرارت و تبهکاری از متهمان پرونده هستند.مقامات محلی گفته اند خانه دختر دانش اموز در مجاورت خانه شش برادر بوده است.از هنگامی که خبر منتشر شده خانواده دختر از هر گونه دادن اطلاعاتی در این خصوص به مقامات خودداری نموده

و به دخترشان نیز اجازه صحبت نمی دهند.از زمانی که خبر در منطقه پیچیده خانواده جکسون همگی به کلورادو نقل مکان نموده اند.

تجاوز جنسی برادران به دختر 6 ساله

همچنین : تجاوز جنسی و آزار دختران کم سن و سال توسط مربی شنا!

[امتیاز دهنده: 0 نفر و میانگین امتیاز: 0]

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *