يک گام ديگر تا جام جهاني؛ لبنان گلباران شد

يک گام ديگر تا جام جهاني؛ لبنان گلباران شد

تيم ملي فوتبال ايران با پيروزي پرگل مقابل لبنان يک گام ديگر به صعود مستقيم به جام جهاني 2014 برزيل نزديک تر شد.


 تيم ملي ايران در مرحله مقدماتي جام جهاني 2014 از ساعت 20 در ورزشگاه آزادي و در حضور بيش از 90 هزار تماشاگر به مصاف تيم لبنان رفت و چهار بر صفر پيروز شد. با اين برد تيم ملي براي صعود مستقيم به جام جهاني اميدوار شد. ملي پوشان براي صعود بايد يک امتياز از کره جنوبي بگيرند و اميدوار باشند که قطر نتواند بيش از 4 گل به قطر بزند.

محمدرضا خلعتبري در دقيقه 38 پا به توپ وارد محوطه جريمه شد و با يک شوت گل اول ايران را به ثمر رساند و در دقيقه 45 جواد نکونام با يک ضربه سر روي توپ ارسالي گل دوم ايران را زد. با شروع نيمه دوم رضا قوچان نژاد در دقيقه 46 وارد محوطه جريمه شد و گل سوم ايران را با يک شوت به ثمر رساند.

جواد نکونام در دقيقه 86 با يک شوت ديدني گل چهارم ايران را به ثمر رساند.

تيم ملي ايران فردا شب راهي کره جنوبي مي‌شود تا در آخرين بازي مقدماتي برابر اين تيم بازي کند و در صورت کسب يک مساوي به احتمال فراوان به جام جهاني صعود مي‌کنيم.

توما ماساکي از ژاپن داور مسابقه به عباس عاتفي از لبنان کارت زرد نشان داد.

ترکيب تيم ملي ايران:

رحمان احمدي، پژمان منتظري، سيد جلال حسيني، خسرو حيدري، هاشم بيک‌زاده( از دقيقه 80 احسان حاج صفي)، جواد نکونام، آندرانيک تيموريان، رضا قوچان‌نژاد، مجتبي جباري( از دقيقه 70 غلامرضا رضايي)، مسعود شجاعي( از دقيقه 69 محسن مسلمان) و محمد رضا خلعتبري

سرمربي: کارلوس کي‌روش

تيم ملي ايران براي صعود مستقيم به جام جهاني برزيل بايد لبنان را شکست بدهد.

جدول گروه A به شرح زير است:

جدول بازی مقدماتی جام جهانی

نوشته های مشابه