بیانسه با تیپ جنجالی اش شبیه به خلافکارها شد! +عکس

بيانسه ستاره معروف 31 ساله موسيقي جهان يکي از چهره هاي محبوب درميان ستارگان هاليوودي است . او اخيرا رتبه چهارم فهرست خوش تيپ ترين خانواده هاي هاليوودي سال 2012 را به همراه همسرش از آن خود کرده اند.

بیانسه

در جديدترين تصويري که از اين خواننده معروف به چاپ رسيده است. او در يک لباس کاملا متفاوت از آنچه سابقا از وي ديده شده است به چشم ميخورد.او در اين تصوير که خيلي سريع در دنياي مجازي منتشر شد و از بيانسه يک چهره خبري ساخت در يک لباس عامه و مخصوص مناطق جنايت خيز امريکا ديده ميشود . لباسي که اکثر نوجوانان خلاف کار درمحلات جنايت خيز امريکايي به تن دارند. وي با يک کلاه بيس بال با ‌آرم مخصوص تيم “هوستون” که محل تولد وي است و موهاي روشن چتري  و با گوشواره هاي حلقه اي بسيار بزرگ و روژ لب تريره و يک کت گلدار با رنگهاي درخشان و طرح شلوغ خيلي متفاوت تر از بانوي شيک پوشي که با لباسهاي شب مارک دار ديده شده است ميباشد.
جالب است بدانيد در اين فهرست منتشر شده شيک پوش ترين خانواده هاليوودي در سال 2012 ديويد بکهام و همسرش بوده اند در رتبه دوم خانواده کارداشيان قرار دارند و رتبه سوم به زوج مشهور هاليوودي برد پيت و آنجلينا جولي تعلق دارد./پرداد

مطالب مشابه را ببینید!