کريستين استوارت و رابرت پتينسون از هم جدا شدند+عکس

کريستين استوارت و رابرت پتينسون از هم جدا شدند

بعد از اينکه “رابرت پتينسون” تمام وسايل خود را از خانه مشترک خود و “کريستين استوارت” خارج کرد جدايي آنها رسما تاييد شد.
آنچه عکاسان و خبرنگاران از اين واقعه ثبت کرده اند نشان ميدهد که “کريستين استوارت” در اتومبيل شخصي اش شاهد اسباب کشي “رابرت پتينسون” از خانه مشترکشان بوده است.

جدایی کریستین استیوارت

بعد از اينکه مشخص شد “کريستين استوارت” با کارگردان معروف و متاهل هاليوودي رابطه داشته است و به “پتينسون” خيانت کرده بسياري از هوادارانش از او انتقاد کردند و تا مدتها مورد نکوهش رسانه ها قرار داشت و همين امر باعث شد رابطه چند ساله اين هنرپيشه 22 ساله با “رابرت پتينسون” که قرار بود به زودي با هم ازدواج کنند به تيرگي بيانجامد.
آن زمان اين دو بازي در مجموعه “گرگ و ميش” که با استقبال زيادي در سراسر دنيا مواجه شده بود را در کارنامه داشتند که باعث شهرت زياد آنان بود. اما اين مسئله باعث شد هواداران به جاي اينکه شاهد مراسم ازدواج اين زوج باشند هر روز خبرهايي مبني بر قهر و جدايي آنها را بشنوند. بعد از مدتي سکوت اين دو ستاره جوان هاليوودي دوباره رابطه خود را آغاز کردند که به نظر ميرسيد هرگز به گرمي و عمق سابق نبود و سردي روابط آنها از چشم خبرنگاران هرگز دور نماند.اخبار سلبریتی ها
اين اسباب کشي ناگهاني و ناراحتي هاي اخير کريستين استوارت نشان ميدهد که اين جدايي کاملا رسمي است و اميد به بازگشت در آن بسيار اندک است.

جدایی کریستین استیوارتجدایی کریستین استیوارت

جدایی کریستین استیوارت

نوشته های مشابه