مجله تاپ‌ناز‌

نحوه انتخاب لباس برای مصاحبه شغلی و کاری + عکس

آقایانی که برای مصاحبه کاری یک قرار مهم دارند باید به بهترین شکل آماده شوند و اصول انتخاب بهترین لباس مردانه کاری را بدانند.

نحوه لباس پوشیدن و تیپ مردانه برای مصاحبه شغلی

نخستین دیدار شما و یک کارفرما بسیار مهم و تاثیرگذار است. وقتی که شما برای اولین بار با او ملاقات می کنید، با سیک لباس پوشیدن و طرز خرف زدنتان شخصیت تان را نشان می دهید پس باید بدانید که مدل لباس شما هم بسیار تاثیرگذار است. در این مطلب به شما می گوییم که چطور برای یک مصاحبه کاری و شغلی لباس مناسب را بپوشید.

Lebas Mardaneh 1

بهترین لباس مردانه برای مصاحبه کاری و شغلی

ظاهر شما این را نشان می دهد که شما به مصاحبه کننده احترام می گذارید یا نه. به طور کلی کسی که در مصاحبه شغلی با لباس رسمی و کراوات ظاهر می شود نسبت به کسی که شلوار جین وتی شرت می پوشید اصلا قابل مقایسه نیست. بهتر است مدل لباس شما به مدل لباس پرسنل آن اداره نزدیک باشد اینگونه ثابت می کنید که شما می توانید بخشی از تیم آنها باشید.

Lebas Mardaneh 2

انواع لباس رسمی مردانه برای قرار کاری و مصاحبه

ظاهر شما می توند روی تصمیم استخدام کننده تاثیر بگذارد و نقشی مهم در آن ایفا می کند و خوب است که شخصیت خود زا طریق لباس خود نشان دهید، اما این نکته را فراموش نکنید که حفظ صلاحیت موقعیت مورد نظر خود را در نظر بگیرید.

پیراهن سفید گزینه ای خوب است و با هر رنگ کت و شلوار هماهنگ می شود، البته کت شلوار شما برای مصاحبه کاری بهتر است به رنگ های تیره باشد.

Lebas Mardaneh 3

انتخاب جزییات لباس مردان برای مصاحبه شغلی

اتخاب کراوات

کرواتی که شما انتخاب می کنید باید هماهنگ با رنگ کت و شلوارتان باشد، برای کت شلوار مشکی و پیراهن سفید می توانید از کراوات به دو رنگ طوسی و مشکی استفاده کنید. کراوات های خیلی باریک و یا پهن مناسب قرار کری نیستند، کراوات های خال خالی و طرح دار هم استفاده نکنید و مدل ساده را انتخاب کنید.

Lebas Mardaneh 4

انتخاب کفش

کفش ساده و کلاسیک بهترین گزینه برای شما است، کفش های چرم در رنگ های مشکی و قهوه ای می توانند با کت و شلوار ظاهری مناسب با شما بدهند.

انتخاب جوراب

شاید شما فکر کنید جوراب اصلا مهم نست ولی اشتباه می کنید، باید از پوشیدن جوراب ها رنگی و یا جوراب های ساق کوتاه جلوگیری کنید.

همچنین بخوانید : در مصاحبه استخدامی هرگز این جملات را نگویید زیرا استخدام نمی شوید! 

مطالب مشابه را ببینید!