مجازات اعدام برای دختر و مادر قاتل

مادر و دختر 16 ساله که در جنایتی هولناک پدر خانواده را با 44 ضربه چاقو به قتل رسانده بودند، پس از محاکمه در دادگاه کیفری به قصاص محکوم شدند.

به گزارش خبرگزاری مهر، مهسا و فریده متهم هستند خرداد سال گذشته پدر خانواده به نام حسن را با 44 ضربه چاقو به قتل رسانده اند.

صبح امروز جلسه دادگاه متهمان در شعبه 113 دادگاه کیفری استان تهران برگزار شد که مادر و دختر با قبول اتهام خود مدعی شدند به دلیل مخالفت مقتول با ازدواج دختر 16 ساله دست به این جنایت زده اند.

فریده در تشریح ماجرا گفت: دخترم سه خواستگار داشت که دو تن از آنها را شوهرم به دلایلی رد کرد. سر خواستگار سوم باز هم حسن با ازدواج مهسا مخالفت کرد. زمانیکه با شوهرم صحبت می‌کردم مهسا حرف های ما را شنید او علاقه زیادی به خواستگارش داشت و تهدید کرد یا باید پدرش را بکشیم یا از خانه فرار کنم من هم فریب حرف های دخترم را خورده و قبول کردم در قتل حسن با او همکاری کنم.

مهسا هم با قبول اتهام خود اظهار داشت : من عاشق خواستگارم بودم اما پدرم مدعی بود او معتاد و دروغگو است و به همین خاطر مخالف ازدواج ما بود. من نقشه قتل را طراحی کرده و آن را به مادرم گفتم که او هم سریع قبول کرد مادرم سه ضربه به پدرم زد و بقیه ضربات را من وارد کردم. نمی دانم چند ضربه زدم اما بخاطر دارم ضربات زیادی را به بدن پدرم زدم.

بعد از آخرین دفاعیات متهمان رئیس دادگاه ختم رسیدگی به این پرونده را اعلام کرده و همراه 4 قاضی مستشار برای صدور حکم وارد شور شدند. قضات دادگاه با توجه به دلایل موجود در پرونده و دفاعیات متهمان آنها را مجرم شناخته و به قصاص محکوم کردند.

مطالب مشابه را ببینید!