شرورترین شخصیت های سینما در سال 2012

سال 2012 سال خوبی برای سینما به شمار می رود. امسال تقریبا همه انواع فیلم ها از هیجانی و اکشن گرفته تا فیلم های هندی سال خوبی در پیش داشته اند.

البته برای شخصیت های تبه کار سینما نیز سال خوبی بوده است. در اینجا 5 شخصیت منفی سینما را معرفی می کنیم.

شرورترین شخصیت های سینما در سال 2012

5. نقش ملکه راونا – با بازی چارلیز ترون، در فیلم «سفید مثل برف و شکارچی»

بله درست است، این فیلم جزو فیلم های برتر سال 2012 میلادی دسته بندی نمی شود. اما چیزی که این فیلم را در این فهرست قرار داده است، بازی و اجرای نقش شیطانی چارلیز است که به خاطر آن برنده جایزه اسکار نیز شد.

شرورترین شخصیت های سینما در سال 2012

4. نقش Zec – با بازی وارنر هرزوگ، در فیلم «جک ریچر»

Werner Herzog، برای دو مساله، یکی برای رزومه کاری اش در زمینه کارگردانی فیلم های کلاسیک و همچنین می توان گفت به نوعی برای فیلم های غیرمعمول، بسیار مشهور است. هرزوگ، گاهی بازی نیز می کند و فیلم آخر تام کروز – جک ریچر – از بازی بسیار عجیب و شبح وار هرزوگ در نقش Zec بهره برده است.

شرورترین شخصیت های سینما در سال 2012

3. نقش Bane – با بازی تام هاردی، در فیلم The Dark Knight Rises

خیلی به اینکه ماسک صورت Bane باعث خفه شدن صدای او شده بود، توجه نکنید. تنها چیزی که باید بدانید این است که چهره تام هاردی در این نقش بسیار ترسناک و رعب آور ترسیم شده است. نقش Bane هاردی را می توان رقیب قدری برای فیلم بتمن، کریستوفر نولان به شمار آورد.

شرورترین شخصیت های سینما در سال 2012

2. نقش رائول سیلوا – با بازی خاویر باردم، در فیلم Skyfall

در صحنه ابتدایی فیلم، باردم در نقش سیلوا به آرامی به دوربین نزدیک می شود، بزرگ و بزرگ تر می شود و مونولوگ های منفی خود را می گوید. همه نقش منفی سیلوا در این فیلم برای گرفتن انتقام از جودی دنچ بوده است که او را به یکی از شرورترین شخصیت های سینما تبدیل کرده است.

شرورترین شخصیت های سینما در سال 2012

1. نقش کلوین. جی. کندی – با بازی لئوناردو دی کاپریو، در فیلم Django Unchained

دی کاپریو در ایجاد نقش شخصیت های منفی تازه کار نیست. کلوین کندی شخصیتی بود که باید مورد نفرت واقع می شد و با بازی عالی دی کاپریو این نقش به یکی از ماندگارترین چهره های شرور تبدیل شد.

مطالب مشابه را ببینید!