مجله تاپ‌ناز‌

فرشته ترابی؛ بیوگرافی و عکس های فرشته ترابی و همسرش و زندگی شخصی اش

فرشته ترابی بازیگر و کمدین ایرانی است که بیشتر این بازیگر را در فیلم و سریال های کمدی دیده ایم. ما نیز در سایت بزرگ تاپ ناز قصد داریم نگاهی بر زندگی این هنرمند ایرانی داشته باشیم. در ادامه با ما باشید.

photo 2024 03 27 19 01 41

بیوگرفی فرشته ترابی

فرشته ترابی بایگر ایرانی متولد 12 فروردین سال 1359 در شهر تهران است. او لیسانس حسابداری دارد و بیش از 10 سال سابقه کار در تئاتر کودک را دارد. او سه خواهر دارد و یک برادر دارد و اصلاتا بروجردی است.

او بازیگر تازه کار است که بیشتر در زمینه تئاتر فعال بوده است.

فرشته ترابی

تولد

خانم ترابی در شمیران تهران بدنیا آمده است، می گوید سه خواهر نازنین و یک برادر بی نظیر دارم و از طرف پدری اصالتا اهل بروجرد هستم

علاقه از کودکی

یادمه از مقطع ابتدایی تا دبیرستان، در گروه سرود سر گروه بودم، گروه تئاتر که همیشه بودم در گروه تواشیح و هر گروه دیگری که در مدرسه بود دوست داشتم کار کنم.

شکرآباد

فرشته یکی از بازیگران سریال افسانه هزارپایان است. در زمان شروع فعالیت در گروه خانه نمایش کودک به مدت ۷ سال دوره دید و کار کرد بعدا در قامت نویسنده و کارگردان نمایشی دلقک سیر را روی صحنه برد.

ازدواج

فرشته ترابی هنوز ازدواج نکرده و مجرد می باشد

سریال هزار پایان

فرشته یکی از بازیگران سریال افسانه هزارپایان است. در زمان شروع فعالیت در گروه خانه نمایش کودک به مدت ۷ سال دوره دید و کار کرد بعدا در قامت نویسنده و کارگردان نمایشی دلقک سیر را روی صحنه برد داستان این سریال در مورد یک خانواده است که برای تهیه جهیزیه عروسی سفر می کنند ولی راهزنان به آنها حمله می کنند و باعث تغییر مسیر زندگی آنها می شوند.

فرشته ترابی در این سریال با بازیگرانی همچون نسرین مقانلو، رامین راستاد، رضا توکلی، رامین ناصرنصیر، ارژنگ امیرفضلی، رحیم نوروزی، مریم کاویانی و … همبازی شد.

او به تازگی در فیلم سینمایی هشتگ خاله سوسکه ایفای نقش کرده است که توانسته است مخاطبان زیادی را جلب کند.

حتما بخوانید : بیوگرافی فرشته آلوسی

به تازگی نیز با فیلم سینمایی هشتگ خاله سوسکه وارد سینما شده و نقشی بسیار جالب و دوست و داشتنی به نمایش گذاشته که مخاطبان و بینندگان زیادی را نحوه اجرا و بازی خود جلب کرده است.

فرشته ترابی

آموزش بازیگری

ترابی مدتی کوتاهی درگیر آموزش تئاتر برای کودکان بود و حالا مدیر فنی یکی از آژانس های هواپیمایی می باشد می گوید حرفه اصلی و مورد علاقه ام بازیگری است

در اوقات فراغت مطالعه و کافه رفتن به شدت مورد علاقه من است

فرشته ترابی

در این قسمت تاپ ناز بیوگرافی فرشته ترابی بازیگر فیلم هشتگ خاله سوسکه و عکس های این بازیگر زن را مشاهده کردید و امیدواریم مورد توجه شما قرار گرفته باشد.

مطالب مشابه را ببینید!