مجله تاپ‌ناز‌

عادت های خوب زن و شوهر خوشبخت که قبل خواب انجام می دهند

وقتی که زن و شوهری شاد و خوشبخت را می بینید باید بدانید که آنها رازهایی در زندگی خود دارند که از این رازها لذت می برند، یکی از این عادت های خوب زوج های خوشبت عادت های قبل از خوابیدن آنها است.

عادات خوب زوج های خوشبخت قبل از خواب

طبق مطالعات روانشناسی در زمینه شادی، شادمانی به شخصی دیگر وابسته نیست و هر کسی مسئول شادی خودش است ولی درست است وقتی همراه و عاشق کسی شویم احساس خود را با دیگران تقسیم می کنیم وقتی زوج یکدیگر هستیم فکر می کنیم دیگری باید ما را شاد کند، گاهی انتظار ما شبیه زوجمان نیست به همین دلیل به شادمانی واقعی نمی رسیم ولی این دلیل کافی برای فراموش کردن شادی و زندگی لذت بخش نست به همین منظور اگر دوست دارید زندگی عاشقانه و خوشحالی را تجربه کنید با تمرین مهارت هایی که در این بخش از سبک زندگی تاپ ناز گفته شده است می توانید به هدف برسید.

زن و شوهرهای خوشبخت این عادات را قبل از خواب رعایت می کنند

زوج های خوشبخت برای اینکه با حس آرامش به خواب بروند عادت به انجام کارهایی دارند که زیاد هم سخت نیستند و زحمتی هم ندارند، این افراد عادات خود را به همه زوجین توصیه می کنند.

عادت های خوب زن و شوهر خوشبخت که قبل خواب انجام می دهند

صحبت کردن با علاقه و از ته دل :
وقتی با همسرتان شروع به صحبت می کنید از دروغ گفتن سرزنش و دادخواهی اجتناب کنید با مهربانی صحبت کنید و به صحبت های همسرتان گوش دهید، البته بعضی بحث ها هم ناچیز است اما باید مراقب بود.
به کودکانتان اجازه ندهید به اتاق خوابتان وارد شوند :
اتاق خواب زوجین فقط برای خودشان است اماگاهی اوقات کودکان با والدین شان می خوابند که مهم است آن ها را به اتاق خوابخودشان ببرید زیرا این طور فضای بهتری برای رابطه زناشویی ایجاد می شود و کمتر فکر می کنید کودکتان مهمتر است. با رعایت این نکات ساده زوجین خوشبخت زندگی زناشویی شان را تغییر میدهند و با تلاش کوچک رابطه بهتر و قوی تری را میسازند.
تلفن همراه را روی بی صدا گذاشته و کنار بگذارید :
اگر میخواهید اوقات خوبی رابا همسرتان سپری کنید گوشی را کنار بگذارید، هر چه درطول روز و البته شب هنگام بیشتر با گوشی سروکار داشته باشید از رابطه صمیمی با همسرتان باز می مانید ؛ همچنین وجود تلویزیون در اتاق خواب باعث می شود برنامه ای که هر دو دوست دارید تماشا کنید و از معاشقه باز بمانید پس تلوزیون را خاموش کنید.
همزمان با یکدیگر به رختخواب بروید :
از رفتن به رختخواب زودتر یا دیرتر از همسرتان خودداری کنید چرا که این کار شما مناسب نیست.
در آغوش گرفتن و بوسه را فراموش نکنید :
زندگی مشترک نیازمند به نمایش گذاشتن عشق و مهربانی است ، در آغوش گرفتن فردی که دوستش دارید حس مثبت را بالا می برد اگر کل روز را از منزل دور هستید وقتی به منزل میرسید اینکار را انجام دهید ، این کار را به عادت روزانه تبدیل کنید بعدها خواهید دید چطور عشقتان شعله ور میشود.
همسرتان را ماساژ دهید :
کارشناسان آمریکایی می گویند که ماساژهای آرام قبل از خواب کیفیت خواب را بهبود می دهند و عصبانیت را کاهش می دهند و کمک می کنند به همسر خود نزدیک تر شوید.
از گفت وگو های تند خودداری کنید:
اگر قصد دارید سر موضوعی هاص بحث کنید بهتر است هنگام خواب نباشد و آن را به وقت دیگری موکول کنید وقتی که از هم ناراحت نیستید و یا تا حد امکان سعی کنید ناراختی خود را رفع کنید و سپس بخوابید.
کار را فراموش کنید : 
برای کار کردن وقت خاصی را تعیین نکنید که وقتی شب موقع استراحت و صحبت کردن و از این قبیل کارها می شود، وقت کافی داشته باشید.

مطالب مشابه را ببینید!