بازیگران هالیوود و بارداری جنجالی +عکس

بازیگران هالیوود و بارداری جنجالی +عکس

مگان فاکس 27 ساله و برایان اوستین گرین بازیگر 40 ساله که پیش از صاحب یک پسر به نام نوح شانون شده بودند بازیگران هالیوودی هستند که با بارداری دوباره مگان فاکس جنجال بسیاری را در رسانه ها وجود اورده اند

به گزارش نامه به نقل از اران ناز ، انها که در انتظار فرزند دیگری هستند که اینقد این بچه در راه آمدن است را دوست می دارند که نگو، درحالیکه اولین بچه آنها فقط 11 ماه دارد. و هم اکنون برایان همه تلاشش را می کند تا یک شوهر حمایت کننده باشد.

 

مگان فاکس

این بازیگر هالیوودی می گوید: من هر کاری که مگان ازم بخواهد انجام می دهم، مهم نیست چه باشد جواب من بله است! چونکه همسر من کار خارق العاده ای انجام می دهد، او یکبار این کار را کرده است، اما من آرزو نمی کنم همه این کار را کنند، چونکه خودم هم نمی توانم.
بله من نمی توانم بچه به دنیا آورم! این کار غیرممکن است ! او ادامه داد من و همسرم برایمان اهمیتی ندارد که بچه بعدی پسر باشد یا دختر، تنها می خواهیم یک بچه سالم باشد.
گرین از سال 2004 با این بازیگر مشهور هالیوود ساله دوست شده و در سال 2010 ازدواج کردند. آنها در  سپتامبر 2012 صاحب یک پسر شدند. حال در فاصله کمتر از دو سال دومین بچه شان هم قرار است به دنیا بیاید./نامه

مطالب مشابه را ببینید!