معرفی بهترین آنتی ویروس رایگان

آنتی ویروس رایگان

شرکت پاندا سکیوریتی ارائه کننده ضدویروس های پاندا، از انتشار نسخه جدید ضدویروس ابری این شرکت،Panda Cloud Antivirus و ارائه رایگان آن به کاربران اینترنت خبر داد. 

نرم‌افزار Panda Cloud Antivirus حاوی کامل ترین پایگاه اطلاعات امنیتی است که با استفاده از فناوری قدرتمند ابر، سرعت شناسایی و قدرت پاکسازی تهدیدهای رایانه ای را به بالاترین حد ممکن افزایش می دهد.

بنابراین، تمام کاربران این ضدویروس، تنها با یک اتصال ساده به اینترنت می توانند در هر لحظه به روز باشند و از نفوذ بدافزارهای جدید و تهدیدهای پیچیده اینترنتی به درون رایانه خود جلوگیری کنند.

بر همین اساس، ضدویروس ابری پاندا همواره به عنوان چابک ترین و سریع ترین ضدویروس جهان مشهور بوده است و علاوه بر این، در جدیدترین تست های وب سایت معتبر AV-Comparatives موفق شده تا صد در صد ویروس ها، بدافزارها و کدهای مخرب را شناسایی و پاکسازی کند و عنوان قدرتمندترین ضدویروس را هم نصیب خود کند.

نسخه جدید نرم افزار Panda Cloud Antivirus ، سیستم عامل تازه شرکت مایکروسافت، Windows ۸.۱ را پشتیبانی می کند و مجهز به تکنولوژی هوشمند Anti-exploit برای جلوگیری از نفوذ ویروس های بسیار جدید و ناشناخته از طریق حفره های امنیتی موجود در برنامه های پرکاربرد است.

علاوه بر این، سیستم قدرتمند ضدویروس و ضدبدافزار، رفتارشناسی و حرکت سنجی کدهای مخرب قبل از اجرا، نظارت دائم بر تمام پردازش های در حال اجرای رایانه ها و امنیت اینترنت ، سایر امکانات ضدویروس رایگان پاندا را تشکیل می دهند؛ هر چند که در نسخه تجاری این نرم افزار نیز قابلیت های دیگری مثل فایروال مبتنی بر ابر، امنیت اختصاصی شبکه های بی سیم، امنیت کامل پورت های USB و خدمات شبانه روزی فنی و پشتیبانی هم قابل دسترسی هستند.

لازم به ذکر است که تمام کاربران نسخه های قبلی ضدویروس ابری پاندا، به صورت خودکار و رایگان نسخه جدید را به صورت نصب شده، دریافت خواهند کرد. سایر کاربران هم می توانند برای دانلود رایگان ضدویروس ابری پاندا به آدرس www.cloudantivirus.com مراجعه کنند.

نوشته های مشابه