کرستن دانست در فیلم ساخته حسین امینی کارگردان ایرانی هالیوود

فیلمنامه‌نویس ایرانی‌تبار و معتبر سینمای جهان،حسین امینی که آخرین فیلمنامه‌اش «سفیدبرفی و شکارچی» با نقش آفرینی شارلیز ترون و کریستین استوارت چندی پیش بر پرده سینماهای جهان بود، فیلمبرداری نخستین فيلم خود را درمقام کارگردان آغاز كردو نخستین تصویر رسمی فیلم نیز منتشر شد.
اميني كه فیلمنامه تحسین‌شده اخير او با عنوان «راندن» دستمایه فیلمی به همین نام با نقش آفرینی رایان گاسلینگ بود، نخستین فیلمش را با اقتباس از کتاب «دو چهره ژانویه» به قلم پاتریشیا‌های اسمیت می سازد.
در این فیلم ویگو مورتنسن، اسکار ایساک و کرستن دانست نقش‌های اصلی را ایفا می‌کنند. داستان «دو چهره ژانویه» درباره کلاهبرداری با بازي مورتنسن است كه همراه همسرش (با بازي کرستن دانست) مجبور می‌شوند به یونان سفرکنند. کلاهبردار به طوراتفاقی افسر پلیسی را می‌کشد و یک معلم آمریکایی (با بازي اسکار ایساک) تصمیم می‌گیرد به آن‌ها کمک کند و هر سه به استانبول ترکیه می‌روند.
تام استرنبرگ و تیم بیون (تهیه‌کننده «خیاط ، جاسوس ، رفوگر…» )درمقام تهیه کننده با این پروژه همکاری خواهند کرد.کمپانی های استودیو کانال و ورکینگ تایتل به طور مشترک این فیلم را تهیه می کنند..زمان نمایش فیلم هجدهم دسامبر سال آینده خواهد بود.

اولین عکس ها از کرستن دانست در لوکیشن فیلم دو چهره ژانویه ساخته حسین امینی کارگردان ایرانی هالیوود

 کرستین دانست

 کرستین دانست

کرستین دانست

 کرستین دانست

 کرستین دانست

مطالب مشابه را ببینید!