مسي کفش طلاي اروپا را دريافت کرد

مسي کفش طلاي اروپا را دريافت کرد

ليونل مسي براي سومين بار کفش طلاي فوتبال اروپا را دريافت کرد.


ستاره آرژانتيني بارسلونا براي سومين بار کفش طلاي فوتبال اروپا را کسب کرد و به اين ترتيب به اولين بازيکني تبديل شد که سه بار کفش طلاي فوتبال اروپا را دريافت کرده است.

به نقل از ايسنا، مسي در مراسمي که امروز (چهارشنبه) برگزار شد در کنار ساندرو راسل، رييس باشگاه بارسلونا، خراردو مارتينو، سرمربي بارسلونا و چند تن از بازيکنان اين تيم از جمله ژاوي، آدريانو، پيکه، فابرگاس، آلبا و کارلس پويول در اين مراسم حاضر شد و کفش طلاي خود را دريافت کرد.

ليونل مسي پس از دريافت کفش طلاي فوتبال اروپا گفت: شرايط فيزيکي‌ام در حال بهبودي است و فکر مي‌کنم که به زودي سلامت خودم را به دست آورم. اميدوارم که بتوانم به زودي پس از پايان مصدوميتم به فوتبال بازگردم. نمي‌توانم تاريخ مشخصي را براي بازگشتم به فوتبال مشخص کنم.

فوق ستاره بارسلونا در پاسخ به اين سوال که فکر مي‌کند چند کفش طلاي ديگر را مي‌تواند کسب کند، گفت: اصلا به اين چيزها فکر نمي‌کنم. بايد شرايط فيزيکي‌ام را بهتر کنم تا بتوانم به شرايط قبلي خود بازگردم.

مسي درباره اين که اين توپ طلا را به چه کسي تقديم خواهد کرد، گفت: همانطور که هميشه گفته‌ام آن را به خانواده‌ام تقديم مي‌کنم؛ به هوادارانمان که از ما حمايت مي‌کنند، به هم‌تيمي‌هايم در بارسلونا که بدون کمک آنها اصلا نمي‌توانستم به اين جايزه دست پيدا کنم. اين جايزه فردي نيست که متعلق به همه بازيکنان بارسلوناست.

نوشته های مشابه