خالکوبی وحشتناک زنان سیاه پوست برای زیبا شدن! +عکس

زنان سنگالي يکي از دردناکترين و عجيبترين راه ها را براي زيباتر ديده شدن انتخاب کرده اند. آنها يک پروسه دردناک خالکوبي روي لثه را تجربه ميکنند تا لبخندي زيبا داشته باشند. اين کار با استفاده از ماده اي با ترکيب روغن سوخته صورت ميگيرد و طي آن آنها لثه هاي خود را سياه ميکنند تا دندانهايشان سفيد تر به نظر برسد و صاحب لبخند زيبايي شوند.

خالکوبی وحشتناک

آنها ميگويند اين کاري است که اجدادشان انجام ميداده اند و معتقدند اين عمل باعث استحکام بيشتر لثه ها و جلوگيري از بوي بد دهان ميشود. اين کار زنان سنگالي تا کنون در هيچ جاي دنيا ديده نشده بود تا اينکه تصويري از زني که لثه هاي خود را تاتو ميکرد در اينترنت به نمايش گذاشته شد.
تا کنون بيش از 17 هزار نفر از اين فيلم ديدن کرده اند . کسي که روي لثه هاي اين خانم کار ميکند يک زن متخصص اين کار است که در ازاي دريافت 80 پوند اين کار را انجام ميدهد.
آنچه در تصاوير مشخص است اين کار درد فراواني دارد . خانم “ماريمه” در اين رابطه به خبرنگاران گفته است : فوق العاده دردناک بود هر لحظه احساس ميکردم در حال مرگ هستم اين کار را به هيچ کس پيشنهاد نميکنم. اگرچه عليرغم تحمل اين درد او ميگويد از نتيجه کار فوق العاده راضي است.
خانم تاتو کار که نامش فاش نشده است ميگويد: اين کار يک سنت قبيله اي از سالهاي دور است که زنان و مردان زيادي آن را انجام ميدهند اگرچه تعداد علاقه مندان به اين کار بسيار کاهش يافته است اما هنوز هم کساني هستند که اين راه را براي زيباتر ديده شدن انجام ميدهند./پرداد

 

مطالب مشابه را ببینید!