بیوگرافی مصطفی قدیری؛ عکس های مصطفی قدیری و همسرش بازیگر سریال ممنوعه

مصطفی قدیری

عکس های مصطفی قدیری بازیگر سریال ممنوعه و همسرش

بیوگرافی مصطفی قدیری

مصطفی قدیری متولد 19 دی ماه سال 1362 در رشت است. او دستیاز صدا، دستیار کاگردان، فیلمنامه نویس و کارگردان است.

مصطفی قدیری در سریال ممنوعه در نقش دانیال ایفای نقش می کند.

مصطفی قدیری یکی از بازیگران جوان سینما است که سابقه بازی در چند فیلم و سریال را در کارنامه هنری اش دارد و تحصیلاتش هم در همین حوزه می باشد.

مصطفی قدیری

نخستین سریال مثطفی قدیری

نخستین سریال او شاید برای شما هم اتفاق بیفتد بود و پس از آن در سریال رهایی هم ایفای نقش کرد و با بازی در فیلم سینمایی امیر ساخته نیما اقلیما در بین مخاطبان شناخته شد.

مصطفی قدیری

باری در سریال ممنوعه

بازی در نقش دانیال در سریال ممنوعه از مصطفی قدیری چهره شناخته شده تری ساخت و در حالی که تنها پنج قسمت از پخش این سریال گذشته است اما استقبال مخاطبان از آن بسیار بالا بوده است.

مصطفی قدیری

مصطفی قدیری در سریال ممنوعه با بازیگرانی چون نیکی کریمی، میلاد کی مرام، امیر جعفری، هادی حجازی فر، بهاره افشاری، لیلا زارع، پژمان بازغی، امیرحسین آرمان، آتیلا پسیانی، علی استادی، فاطمه گودرزی، آناهیتا درگاهی، الهه حصاری، خاطره اسدی، نیما شعبانژاد، شهرام قائدی، مجید مظفری، نسرین نکیسا، شیوا خسرو مهر، سوگل خالقی، نیلوفر رجائی فر، محمد امین و شیدا یوسفی همبازی است.

مصطفی قدیری

شروع فعالیت هنری مصطفی قدیری

او در سال 80 فعالیت هنری اش را آغاز کرد و آن زمان هنرجوی رشته تئاتر بود و توانست اولین نقشش را در رسیال تلویزیونی بازی کند. مرحوم بدی طالعی استاد وی بوده است. نخستین فیلم سینمایی او فیلم امیر بود.

مصطفی قدیری

مطالب مشابه را ببینید!