بیوگرافی مجری سوریه ای برنامه ایکس فاکتور +عکس

بیوگرافی مجری برنامه آمریکن ایدل و ایکس فاکتور پائول عبدل

پائولا عبدل زادهٔ ۱۹ ژوئن ۱۹۶۲ در سن‌فرناندوی کالیفرنیا، رقصنده، خواننده و چهره ی مشهور تلویزیونی در آمریکاست.پدر او سوریه‌ای و مادرش اهل کاناداو هردو یهودی‌تبار بوده‌اند.

او به مدت ۸ سال یکی از ۳ داور برنامهٔ استعداد یابی آمریکن آیدل بوده‌است.

پائولا عبدل
پائولا عبدل

ابتدای زندگی

او از والدینی یهودی متولد شد.پدرش هری عبدل در سوریه متولد شده و در برزیل بزرگ شده بود و سپس به ایالات متحده مهاجرت کرده است.مادرش لورین اصالتاً کانادایی است با رگه هایی از نژاد های روسی و اکراینی.او خواهری به نام وندی دارد که هفت سال از خود او بزرگ تر است.او هنگام فارغ التحصیلی از دبیرستان لقب با نمک ترین لبخند را طبق آرا نصیب خودش کرده بود. او در کودکی به رقصباله می پرداخته.او هم چنین عضو گروه چیرلیدر های دبیرستان محل تحصیلش هم بده.و همچنین یک دانش آموز مفتخر.در 15 سالگی او بورسیه ای برای کمپ رقصی که نزدیک پالم اسپرینگز بود دریافت کرد.در سال اول تحصیلش در دانشگاه او از بین 700 نفر برای چیرلیدری تیم لوس آنجلس لیکرز انتخاب شد و بعد از گذشت 3 ماه به عنوان سر دسته ی چیرلیدر ها ی تیم انتخاب شد شش ماه بعد او دانشگاه را رها کرد تا بتواند روی رقص و رقصپردازی تمرکز کند.

زندگی حرفه ای

۱۹۸۲تا۱۹۸۶دوران رقص و رقص پردازی

پائولا عبدل توسط جکسون ها کشف شد بعد از این که تعدادی از اعضای باند او را هنگامی که برای دیدن بازی های لیکرز رفته بودند دیدند. و بعد او به عنوان رقص پرداز برای تک آهنگ آن ها انتخاب شد. خود او در این مورد می گوید:تنها مشکل من این بود که به آهن ها بگویم که چگونه برقصند!.و ادامه می دهد:مرا تصور کنید که کار های روتین را به آن ها توضیح می دهم!من جوان بودم و مقداری هم ترسیده بودم و مطمئن نبودم که از پس این کار بر می آیم یا نه. عبدل در دهه ی ۱۹۸۰ (میلادی) ویدئو های خوانندگان زیادی را رقص پردازی کرد.از جمله تعداد زیادی از ویدئو های جنت جکسون . او همچنین صحنه های از فیلم زیبای آمریکایی را نیز رقص پردازی کرده.

۱۹۸۷ تا ۱۹۹۸

در سال ۱۹۹۸او اولین آلبوم خود با نام forever your girl به بیرون داد.آلبوم ۶۲ هفته شماره ی یک ۲۰۰ آهنگ برتر بیلبورد بود .آلبوم مولتی پلاتین شد و برای او یک جایزه ی گرمی به ارمغان آورد برای ویدئو ی opposite attract یا جذابیت مخالف.

مجری زن
مجری زن
مجری زن برنامه آمریکن آیدل
مجری زن برنامه آمریکن آیدل
مجری زن برنامه ایکس فاکتور
مجری زن برنامه ایکس فاکتور
paula abdul
paula abdul

مطالب مشابه را ببینید!