تصمیم عجیب کیم کارداشیان و همسرش +عکس

“کيم کارداشيان” معروف که اين روزها به خاطر بارداري اش در حالي که هنوز از همسرش جدا نشده است بسيار خبر ساز شده است در يک تصميم عجيب امتياز چاپ اولين تصوير فرزندش را 3 ميليون دلار به يک مجله فروخت.

کیم کارداشیان

کيم 32 ساله و ” کانيه وست” 35 ساله اعلام کردند در ازاي دريافت 3 ميليون دلار امتياز چاپ تصوير فرزندشان را به يک مجله فروخته اند. به گزارش نيويورک تايمز بعد از اين جريان آنها درخواستهاي بسياري از ساير نشريه ها داشته اند و بسياري از مجلات و نشريات ديگر خواهان دريافت اين امتياز بوده اند.

اين مبلغ با مبلغ دريافتي توسط برد پيت و آنجلينا جولي براي چاپ اولين تصوير از فرزند اولشان در سال 2006 به مبلغ بيش از 4.1 ميليون دلار مقايسه ميشود. اين زوج هاليوودي اين مبلغ را براي تاسيس يک بنياد خيريه سرمايه گذاري کردند.

اکنون سايتهاي مختلف سرگرمي در حال پيش بيني تصوير فرزند کيم کارداشيان هستند و با تلفيق عکس او و کانيه وست سعي در پيش بيني تصوير کودکشان در صورتيکه دختر و يا پسر باشد دارند.

“کيم کارداشيان” سابقا هيچ علاقه اي به انتشار مسائل خصوصي اش نداشت و “کانيه وست” بارها اعلام کرده است که شيوه زندگي وي را قبول ندارد و به نظر ميرسد او اين کار را با اصرار فراوان “کانيه وست” انجام داده است.

آنها در مصاحبه اخيرشان اعلام کردند هنوز جنسيت فرزندشان را نميدانند و اهميتي هم ندارد که دختر يا پسر باشد آنها فقط خواهان يک فرزند سالم هستند./پرداد

مطالب مشابه را ببینید!